Ubytování|Last Minute|Dovolená

Liptov    >    

Vila Pri Váhu Slovensko

Vila Pri Váhu - Liptov na Slovensku 2022. Aktuální nabídka ubytování za nejlepší ceny online. Vila Pri Váhu na Slovensku v lokalitě Liptov. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v slovenské lokalitě Liptov 2022.

Vila Pri Váhu Slovensko

Vila Pri Váhu
★★
👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 3 430 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (5 hodnocení)
  Dovolená Slovensko v zimě 2022 v lokalitě Liptov v ?hvězdičkovém ubytování Vila Pri Váhu, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 29. leden až sobota 5. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3430,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Na základě 5 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Vila Pri Váhu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Vila Pri Váhu
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 1 680 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (5 hodnocení)
  Dovolená Slovensko na jaře 2022 v resortu Liptov v ?hvězdičkovém ubytování Vila Pri Váhu od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 31. března do neděle 3. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 66 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 1680,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 5 cestovatelů).
  Vila Pri Váhu
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 1 470 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (5 hodnocení)
  Dovolená Slovensko na jaře 2022 v lokalitě Liptov v ?hvězdičkovém ubytování Vila Pri Váhu, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 7. duben až neděle 10. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 73 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 1470,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Na základě 5 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Vila Pri Váhu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Vila Pri Váhu
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 980 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (5 hodnocení)
  Dovolená Slovensko na jaře 2022 v resortu Liptov v ?hvězdičkovém ubytování Vila Pri Váhu od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 22. dubna do neděle 24. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 88 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 980,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 5 cestovatelů).
  Vila Pri Váhu
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 3 920 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (5 hodnocení)
  Dovolená Slovensko na jaře 2022 v lokalitě Liptov v ?hvězdičkovém ubytování Vila Pri Váhu, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 23. duben až sobota 30. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 89 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3920,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Na základě 5 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Vila Pri Váhu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

  Liptov - informace

  Liptov patří mezi nejkrásnější regiony na Slovensku. Oblast Liptova je hlavně vyhledávána milovníky zimních sportů, a to především město Ružomberok a Liptovský Mikuláš. Hojně vyhledáván je také lidmi na jejich dovolené termální bazén v Bešeňové, kterému se připisují hojivé a léčivé účinky. Positivní vliv má prý pak tato termální voda zejména na pohybový aparát.

  Dovolenou Liptov 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Egypt 2022, dovolenou Francie 2022, dovolenou Guadeloupe 2022/2023 nebo například dovolenou Chorvatsko? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Itálie.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava. Na dovolenou na Slovensko 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování na Slovensko letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Liptov nebo sekci dovolená s dětmi.