Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Liptovský Mikuláš, Holiday Village Tatralandia*** s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Liptovský Mikuláš, Holiday Village Tatralandia*** na Slovensku v lokalitě Liptov. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v slovenské lokalitě Liptov 2020.

1Slovensko.cz    >    
Liptov    >    

Liptovský Mikuláš, Holiday Village Tatralandia*** - Slovensko 2020

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Liptovský Mikuláš, Holiday Village Tatralandia*** - Slovensko 2020

Liptovský Mikuláš, Holiday Village Tatralandia***
Dovolená Slovensko 2020 - Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Liptovský Mikuláš, Holiday Village Tatralandia***, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 5. červenec až neděle 12. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 19490,- Kč.
 
Liptovský Mikuláš, Holiday Village Tatralandia***
Dovolená Slovensko 2020 - Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Liptovský Mikuláš, Holiday Village Tatralandia***, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 8. červenec až neděle 12. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 11290,- Kč.
 
Liptovský Mikuláš - Holiday Village Tatralandia
Dovolená Slovensko 2020 - Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Liptovský Mikuláš - Holiday Village Tatralandia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, vodácké, levně v aktuální ceně 11690,- Kč.
 
Liptovský Mikuláš - Holiday Village Tatralandia
Dovolená Slovensko 2020 - Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Liptovský Mikuláš - Holiday Village Tatralandia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, vodácké, v aktuální ceně 14175,- Kč.
 
Liptovský Mikuláš, Holiday Village Tatralandia***
Dovolená Slovensko 2020 - Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Liptovský Mikuláš, Holiday Village Tatralandia***, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. září až neděle 20. září, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 10590,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Liptov podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal