Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Liptov 2023/2024

Dovolená Liptov 2023/2024. Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Liptov za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Liptov. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Liptov 2023/2024

Základní informace

Dovolená Slovensko na podzim 2023 v letovisku Liptov, Liptovský Mikuláš v ?hvězdičkovém ubytování Resort Maladinovo, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 2. říjen až sobota 7. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 5090,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Resort Maladinovo 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).


Dovolená Liptov 2023/2024
Resort Maladinovo
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 5 090 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (4 hodnocení)

Základní informace

Dovolená na Slovensku na podzim 2023 v lokalitě Liptov, Liptovský Mikuláš, v místě Liptovský Mikuláš v ?hvězdičkovém ubytování Resort Maladinovo od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 4. října do pátku 6. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování na Slovensko. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 1650,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Resort Maladinovo je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 4 cestovatelů).


Dovolená Liptov 2023/2024
Resort Maladinovo
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 1 650 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Slovensko na podzim 2023 v letovisku Liptov, Domečky U Raka v ?hvězdičkovém ubytování Domečky U Raka, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 4. říjen až pátek 6. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří za aktuální cenu 2400,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.

Atributy: koupaliště, památky, termální lázně, turistika.
Dovolená Liptov 2023/2024 - Domečky U Raka
Domečky U Raka
★★
 
 • 2 400 Kč

Detail

Dovolená na Slovensku na podzim 2023 v lokalitě Liptov, Liptovský Mikuláš, v místě Liptovský Mikuláš v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Liptov od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 5. října do neděle 8. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování na Slovensko. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 2235,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Apartmánový Dům Liptov je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 8 cestovatelů).

Atributy: cestovní pojištění, koupaliště, památky, s masážemi, s restaurací, termální lázně, turistika.
Dovolená Liptov 2023/2024 - Apartmánový Dům Liptov
Apartmánový Dům Liptov
★★★
👍👍👍👍👍
 • TV
 • Hotelová restaurace
 
 • 2 235 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (8 hodnocení)
Dovolená Slovensko na podzim 2023 v letovisku Liptov, Apartmány Anička v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Anička, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 5. říjen až pátek 6. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny za aktuální cenu 780,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Na základě 9 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Apartmány Anička 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).

Atributy: rafty, s krbem, s masážemi, turistika.
Dovolená Liptov 2023/2024 - Apartmány Anička
Apartmány Anička
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 780 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (9 hodnocení)
Dovolená na Slovensku na podzim 2023 v lokalitě Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Holiday Village Tatralandia od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 5. října do pátku 6. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování na Slovensko. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 2228,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Holiday Village Tatralandia je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 127 cestovatelů).
Dovolená Liptov 2023/2024 - Holiday Village Tatralandia
Holiday Village Tatralandia
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 228 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (127 hodnocení)
Dovolená Slovensko na podzim 2023 v letovisku Liptov, Penzion Fako v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Fako, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 5. říjen až sobota 7. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny za aktuální cenu 900,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Na základě 9 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Penzion Fako 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).

Atributy: koupaliště, lyžařské středisko, termální lázně.
Dovolená Liptov 2023/2024 - Penzion Fako
Penzion Fako
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 900 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (9 hodnocení)

Základní informace

Dovolená na Slovensku na podzim 2023 v lokalitě Liptov, Liptovský Mikuláš, v místě Liptovský Mikuláš v ?hvězdičkovém ubytování Resort Maladinovo od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 6. října do čtvrtka 12. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování na Slovensko. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 6000,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Resort Maladinovo je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 4 cestovatelů).


Dovolená Liptov 2023/2024 - Resort Maladinovo
Resort Maladinovo
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 6 000 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (4 hodnocení)

Základní informace

Dovolená Slovensko na podzim 2023 v letovisku Liptov, Liptovský Mikuláš v ?hvězdičkovém ubytování Resort Maladinovo, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 7. říjen až pondělí 9. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní za aktuální cenu 1690,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Resort Maladinovo 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).


Dovolená Liptov 2023/2024 - Resort Maladinovo
Resort Maladinovo
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 1 690 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (4 hodnocení)

Základní informace

Dovolená na Slovensku na podzim 2023 v lokalitě Liptov, Liptovský Mikuláš, v místě Liptovský Mikuláš v ?hvězdičkovém ubytování Resort Maladinovo od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 8. října do úterý 10. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování na Slovensko. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 2440,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Resort Maladinovo je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 4 cestovatelů).


Resort Maladinovo
Resort Maladinovo
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 440 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (4 hodnocení)

Zobrazeno 1-10 z 165 nalezených

Liptov - informace

Liptov patří mezi nejkrásnější regiony na Slovensku. Oblast Liptova je hlavně vyhledávána milovníky zimních sportů, a to především město Ružomberok a Liptovský Mikuláš. Hojně vyhledáván je také lidmi na jejich dovolené termální bazén v Bešeňové, kterému se připisují hojivé a léčivé účinky. Positivní vliv má prý pak tato termální voda zejména na pohybový aparát.

Dovolenou Liptov 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Maďarsko 2023, dovolenou Madeira 2023, dovolenou Maledivy 2023/2024 nebo například dovolenou Malta 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Maroko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava. Na dovolenou na Slovensko 2023/2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování na Slovensko letecky 2023/2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023/2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Liptov nebo sekci dovolená s dětmi.