Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Liptov 2021 / 2022 - Liptov 2021 / 2022

Dovolená Liptov 2021 / 2022. Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Liptov za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Liptov. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Liptov 2021 / 2022

Wellness Hotel Chopok
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 19 830 Kč
 • 18 640 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (28 hodnocení)
  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Liptov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Chopok, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 17. říjen až pondělí 25. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 18640,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Wellness Hotel Chopok je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Penzion Fontána
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 9 758 Kč
  • 9 270 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (24 hodnocení)
  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Fontána od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 17. října do úterý 26. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 9270,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Akvamarín
  ★★★★
   
  • 20 895 Kč

  Detail

  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Liptov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Akvamarín, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 17. říjen až neděle 24. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, aktuálně v ceně 20895,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
  Demanova Resort
  ★★
   
  • 4 710 Kč

  Detail

  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Liptov, v místě Demanova Resort v ?hvězdičkovém ubytování Demanova Resort od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 17. října do sobota 23. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4710,- Kč.
  Depandance Maja
  ★★
  • Lednička
  • TV
  • Vnitřní bazén
  • Vnější bazén
  • Wifi zdarma
   
  • 6 315 Kč

  Detail

  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Liptov, v místě Lúčky v ?hvězdičkovém ubytování Depandance Maja, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 17. říjen až středa 20. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 6315,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
  Kubo
  ★★
   
  • 15 260 Kč

  Detail

  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Liptov v ?hvězdičkovém ubytování Kubo od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 17. října do neděle 24. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální online ceně 15260,- Kč.
  Resort Maladinovo
  ★★
   
  • 5 530 Kč

  Detail

  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Liptov, v místě Resort Maladinovo v ?hvězdičkovém ubytování Resort Maladinovo, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 17. říjen až neděle 24. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní levně, aktuálně v ceně 5530,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
  Wellness Hotel Chopok
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 33 140 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (28 hodnocení)
  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Liptov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Chopok od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 17. října do neděle 31. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 33140,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Demanova Resort
  ★★
   
  • 2 935 Kč

  Detail

  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Liptov, v místě Demanova Resort v ?hvězdičkovém ubytování Demanova Resort, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 19. říjen až čtvrtek 21. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2935,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
  Choč
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 15 330 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (3 hodnocení)
  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Choč od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 19. října do úterý 26. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 15330,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 470 nalezených

  Dovolenou Liptov 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Egypt 2021, dovolenou Francie 2021, dovolenou Chorvatsko 2021/2022 nebo například dovolenou Itálie 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Jordánsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle kvality: např Liptov levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Liptov nebo sekci dovolená s dětmi.

  Liptov - informace

  Liptov patří mezi nejkrásnější regiony na Slovensku. Oblast Liptova je hlavně vyhledávána milovníky zimních sportů, a to především město Ružomberok a Liptovský Mikuláš. Hojně vyhledáván je také lidmi na jejich dovolené termální bazén v Bešeňové, kterému se připisují hojivé a léčivé účinky. Positivní vliv má prý pak tato termální voda zejména na pohybový aparát.