Ubytování|Last Minute|Dovolená

Letní dovolená na Slovensku - Last Minute Slovensko

Aktuální nabídka letní dovolené na Slovensku za nejlepší ceny online 2022. All Inclusive zájezdy v létě na Slovensko. Letní pobyty a prázdniny s dětmi na Slovensku. Last Minute Slovensko.

Letní dovolená na Slovensku 2022

Village Resort Hanuliak
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Fitness
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 13 230 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (8 hodnocení)
Dovolená Slovensko v létě 2022 v lokalitě Malá Fatra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Village Resort Hanuliak, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 3. červen až středa 8. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 230 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, aktuálně v ceně 13230,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Village Resort Hanuliak je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Village Resort Hanuliak
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Fitness
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 6 320 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (8 hodnocení)
Dovolená Slovensko v létě 2022 v resortu Malá Fatra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Village Resort Hanuliak od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 3. června do neděle 5. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 230 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 6320,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Čingov
★★★
👍👍👍👍
 
 • 4 800 Kč

Detail

4/5 Skvělé (57 hodnocení)
Dovolená Slovensko v létě 2022 v lokalitě Slovenský Raj v 3hvězdičkovém ubytování Čingov, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. červen až úterý 7. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 231 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4800,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Čingov je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Plus
★★
👍👍👍👍
 
 • 2 250 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (5 hodnocení)
Dovolená Slovensko v létě 2022 v resortu Bratislava a okolí v 2hvězdičkovém ubytování Plus od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. června do úterý 7. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 231 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2250,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Plus
★★
👍👍👍👍
 
 • 4 500 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (5 hodnocení)
Dovolená Slovensko v létě 2022 v lokalitě Bratislava a okolí v 2hvězdičkovém ubytování Plus, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. červen až pátek 10. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 231 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4500,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Plus je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Solisko
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 630 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (11 hodnocení)
Dovolená Slovensko v létě 2022 v resortu Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Solisko od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. června do pondělí 6. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 231 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3630,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Vila Jasmín (Mengusovce)
★★
 • Lednička
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 2 350 Kč

Detail

Dovolená Slovensko v létě 2022 v lokalitě Vysoké Tatry, v místě Vila Jasmín (Mengusovce) v ?hvězdičkovém ubytování Vila Jasmín (Mengusovce), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. červen až úterý 7. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 231 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2350,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
Wellness Hotel Chopok
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 16 450 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (28 hodnocení)
Dovolená Slovensko v létě 2022 v resortu Liptov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Chopok od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. června do sobota 11. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 231 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 16450,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Wellness Hotel Chopok
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 14 100 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (28 hodnocení)
Dovolená Slovensko v létě 2022 v lokalitě Liptov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Chopok, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. červen až pátek 10. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 231 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, aktuálně v ceně 14100,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Wellness Hotel Chopok je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Barónka
★★★★
👍👍👍👍
 
 • 1 010 Kč

Detail

3.7/5 Skvělé (9 hodnocení)
Dovolená Slovensko v létě 2022 v resortu Bratislava a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Barónka od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 5. června do pondělí 6. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 232 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 1010,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 11-20 z 369 nalezených

Dovolenou Slovensko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Řecko letní dovolená, Slovensko letní dovolená, Slovinsko letní dovolená nebo například dovolenou Spojené arabské emiráty letní dovolená? Další možností je třeba Srí Lanka letní dovolená.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle kvality: např Slovensko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovensko nebo sekci dovolená s dětmi.