Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka letní dovolené na Slovensku za nejlepší ceny online 2020 / 2021. ☀️ All Inclusive zájezdy v létě na Slovensko. Letní pobyty a prázdniny s dětmi na Slovensku. Slovensko 2020 / 2021.

1Slovensko.cz    >    

Letní dovolená na Slovensku - Slovensko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Letní dovolená na Slovensku podle termínu

Horská Chata Orešnica
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Tatry v hvězdičkovém ubytování Horská Chata Orešnica, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. červen až středa 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2300,- Kč.
 
Hotel Orava
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Tatry v hvězdičkovém ubytování Hotel Orava, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. červen až neděle 7. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4360,- Kč.
 • Wifi zdarma
 
Liečebný Dom Mier- Kúpele Bojnice
Dovolená Slovensko 2020 - Střední Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Liečebný Dom Mier- Kúpele Bojnice, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. červen až pondělí 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 11522,- Kč.
 
Parkhotel Na Baračke
Dovolená Trenčianske Teplice levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Parkhotel Na Baračke s délkou 3 dní, v termínu 1. červen 2020 až 3. červen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, letní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 3000 Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Golf
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Penzion Quatro Iv.
Dovolená Slovensko 2020 - Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Quatro Iv., s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. červen až čtvrtek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně v aktuální ceně 1710,- Kč.
 
Zelený Dom: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Slovensko 2020 - Oravské Beskydy v 2hvězdičkovém ubytování Zelený Dom: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. červen až pátek 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 2100,- Kč.
 
Grand Hotel Spiš
Dovolená Slovensko 2020 - Slovenský Raj v 3hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Spiš, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. červen až úterý 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7084,- Kč.
 
Horská Chata Orešnica
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Horská Chata Orešnica, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. červen až čtvrtek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2480,- Kč.
 
Villa Siesta
Dovolená Slovensko 2020 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Villa Siesta, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. červen až středa 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně v aktuální ceně 710,- Kč.
 
Vila Magnólia
Dovolená Slovensko 2020 - Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Magnólia, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. červen až pátek 12. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, s výlety levně se slevou 59 % v aktuální ceně 6840,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 936 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal