Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Pieniny v lednu 2021. Zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v lednu na Slovensku. Pieniny All Inclusive - pobyty Slovensko s ubytováním v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    
Pieniny    >    

Dovolená Pieniny v lednu - Leden na Slovensku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Pieniny v lednu 2021

Grand Hotel Strand
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 14. leden až neděle 17. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 84 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 4065,- Kč.
 
Hotel Travertín
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Travertín, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 15. leden až neděle 17. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 85 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 2190,- Kč.
 
Grand Hotel Strand
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 100 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 13440,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Pieniny podle měsíce odjezdu

Pieniny All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal