Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v lázních za nejlepší ceny online. ☀️ All Inclusive a Last Minute pobyty v lázních na Slovensku výhodně se slevou. Dotované lázeňské zájezdy pro seniory 55+. Slovensko 2021 / 2022.

1Slovensko.cz    >    

Slovenské lázně - Slovensko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Slovenské lázně podle termínu

Apartmány Bereniké Ii.
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Apartmány Bereniké Ii., s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 1200,- Kč.
 
Lázeňský dům Pax
Dovolená Trenčianske Teplice levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Lázeňský dům Pax s délkou 3 dní, v termínu 22. duben 2021 až 24. duben 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, jarní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 4235 Kč.
 
Piešťany - Medical Wellness Hotel Máj
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Piešťany - Medical Wellness Hotel Máj, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až čtvrtek 29. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 11760,- Kč.
 
Prázdninový Dom Bórka
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Prázdninový Dom Bórka, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 1785,- Kč.
 
Ski & Wellness Residence Družba
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Nízké Tatry v hvězdičkovém ubytování Ski & Wellness Residence Družba, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3870,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Animační programy
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Travertín: Wellness Pobyt - 2 Noci
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Pieniny v 3hvězdičkovém ubytování Travertín: Wellness Pobyt - 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 2390,- Kč.
 
Apartmány Forró Ii
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Apartmány Forró Ii, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 940,- Kč.
 
Hotel Choč: Zdravý Víkend - 2 Noci
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Choč: Zdravý Víkend - 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 5080,- Kč.
 
Rajecké Teplice - Aphrodite Palace
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rajecké Teplice - Aphrodite Palace, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. duben až pátek 30. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, v aktuální ceně 18970,- Kč.
 
Švajčiarske Domčeky: Wellness Pobyt - 7 Nocí
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Pieniny v 3hvězdičkovém ubytování Švajčiarske Domčeky: Wellness Pobyt - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. duben až pátek 30. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 7910,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 625 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal