Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v květnu 2020. Zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v květnu na Slovensku. Slovensko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Květen na Slovensku.

1Slovensko.cz    >    

Zájezdy a dovolená na Slovensku v květnu

Vyhledávání zájezdů

Slovensko v květnu - Zájezdy podle termínu

Hotel Aphrodite Palace
Dovolená Slovensko 2020 - Rajecké Teplice v hvězdičkovém ubytování Hotel Aphrodite Palace, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až neděle 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 144 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5080,- Kč.
 
Hotel Garden
Dovolená Slovensko 2020 - Východní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Garden, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až úterý 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 144 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2640,- Kč.
 
Hotel Park
Dovolená Slovensko 2020 - Dudince v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Park, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až pondělí 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 144 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3790,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Dětský koutek
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Bar
  • Půjčovna kol
  • Wifi zdarma
 
Hotel Therma
Dovolená Slovensko 2020 - Dunajská Streda v hvězdičkovém ubytování Hotel Therma, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až neděle 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 144 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3645,- Kč.
 
Penzion Max
Dovolená Slovensko 2020 - Podhájska v hvězdičkovém ubytování Penzion Max, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až pátek 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 144 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3420,- Kč.
 
Penzion Zelený Dom
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Tatry v hvězdičkovém ubytování Penzion Zelený Dom, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až neděle 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 144 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1380,- Kč.
 
Privát Jasmín
Dovolená Slovensko 2020 - Poprad v 2hvězdičkovém ubytování Privát Jasmín, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až pondělí 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 144 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1790,- Kč.
 
Vila Magnólia
Dovolená Slovensko 2020 - Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Magnólia, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až čtvrtek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 144 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 3720,- Kč.
 
Vila Pri Váhu
Dovolená Žilina levně, s neznámým počtem hvězdiček. Vila Pri Váhu s délkou 3 dní, v termínu 1. květen 2020 až 3. květen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, jarní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 560 Kč.
 
Vilka Podhájčanka
Dovolená Slovensko 2020 - Podhájska v hvězdičkovém ubytování Vilka Podhájčanka, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až neděle 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 144 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 375 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal