Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Dovolená Jižní Slovensko 2019/2020. ☀ Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Jižní Slovensko za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Jižní Slovensko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená Jižní Slovensko - Jižní Slovensko 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Jižní Slovensko a Last Minute zájezdy

Hotel Orchidea
Dovolená Slovensko 2019 - Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Orchidea, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 25. červen až pátek 28. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5430,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 
Spa & Wellness Hotel Orchidea
Dovolená Slovensko 2019 - Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Spa & Wellness Hotel Orchidea, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 25. červen až neděle 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7983,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 
Wellness Hotel Thermal
Dovolená Slovensko 2019 - Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Thermal, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 25. červen až pátek 28. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5030,- Kč.
 
Hotel Orchidea
Dovolená Slovensko 2019 - Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Orchidea, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 26. červen až sobota 29. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5430,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 
Spa & Wellness Hotel Orchidea
Dovolená Slovensko 2019 - Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Spa & Wellness Hotel Orchidea, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 26. červen až pátek 28. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3810,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 
Studia Petra
Dovolená Slovensko 2019 - Jižní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Studia Petra, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. červen až neděle 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 925,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 
Apartmány Taktik
Dovolená Slovensko 2019 - Jižní Slovensko v 2.5hvězdičkovém ubytování Apartmány Taktik, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 28. červen až středa 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2010,- Kč.
 • Klidná lokalita
 
Hotel Zátoka
Dovolená Slovensko 2019 - Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Zátoka, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 28. červen až neděle 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1666,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tenis
 • Golf
 • Surfování
 • Tobogány
 • Fitness
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Bowling
 • Domácí zvířata povolena
 
Wellness Hotel Patince
Dovolená Slovensko 2019 - Jižní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Patince, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 28. červen až středa 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8690,- Kč.
 
Hotel Thermal Varga/ Hotel Aqua, Veĺký Meder
Dovolená Slovensko 2019 - Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Thermal Varga/ Hotel Aqua, Veĺký Meder, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 29. červen až pátek 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8560,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jižní Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal