Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Slovensko 2023    >    

Dovolená Jižní Slovensko 2023

Dovolená Jižní Slovensko 2023. Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Jižní Slovensko za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Jižní Slovensko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Jižní Slovensko 2023

Dovolená Slovensko na jaře 2023 v letovisku Jižní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Smaragd, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 31. březen až úterý 4. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny za aktuální cenu 8026,- CZK. Rekreace je se stravou formou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
Dovolená Jižní Slovensko 2023
Smaragd
★★★★
 
 • 8 026 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená na Slovensku na jaře 2023 v lokalitě Jižní Slovensko, Dunajská Streda, v místě Dunajská Streda v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Thermal Park od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 2. dubna do středy 5. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování na Slovensko. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 4306,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Hotel Thermal Park je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 20 cestovatelů).

Atributy: s masážemi, s restaurací, s vířivkou, se saunou, wellness pobyt.


Poloha

hotel se nachází přímo v hlavní budově rekreačního komplexu Thermalpark Dunajská Streda, odkud hosty dělí od bazénů, masážního centra a saunového světa pouze pár kroků.

Vybavení a služby

recepce, restaurace, konferenční místnost

Ubytování

2lůžkové klimatizované pokoje STANDARD (19 m2) se sprchou a WC, SAT-TV, minibar, WI-FI ZDARMA, trezor. Pokoje STANDARD PLUS (19 m2) mají navíc prostornou terasu, pokoje COMFORT (23 m2) mají balkon a možnost přistýlky, pokoje PREMIUM (23 m2) jsou vybaveny velkou terasou (9,5 m2) a mají možnost přistýlky. Pokoje STANDARD a STANDARD PLUS mají výhled na parkoviště, pokoje COMFORT a PREMIUM mají výhled na bazény.

Sport a zábava

10 bazénů - 4 vnitřní a 6 venkovních bazénů (z toho 7 je otevřeno celoročně), tobogánová věž, saunový svět - finská sauna, bio sauna, infra sauna, parní sauna, solná kabina, vířivka, ochlazovací bazén, ledopád, zážitkové sprchy

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Doplňující informace

místní poplatek - cca 1 EUR/os./den - platí se při nástupu na recepci. Parkování ZDARMA. Možnost pobytu na libovolný počet nocí. Možnost nástupu na pobyty denně.

Slevy pro děti

dítě do 6 let na přistýlce bez nároku na služby - ZDARMA, dítě od 6 do 12 let na přistýlce - pevná cena 900 Kč/os./noc, osoba od 12 let na přistýlce - pevná cena 1.000 Kč/os./noc, sleva pro seniory nad 60 let - 5%.

Výhody a benefity

u pobytů na 7 nocí Vám poskytneme mimořádnou slevu 15%.

Cena zahrnuje

Pobyt CLASSIC: ubytování a polopenzi dle vybraného počtu nocí, neomezený vstup do všem vnitřních a venkovních bazénů. Pobyt WELLNESS zahrnuje navíc denní jednorázový (časově neomezený) vstup do saunového světa.

Volitelné doplatky

MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Cena nezahrnuje:

MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Dovolená Jižní Slovensko 2023
Hotel Thermal Park
★★★
👍👍👍👍👍
 • Venkovní bazén
 • Vnitřní bazén
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tobogány
 • Hotelová restaurace
 • Volejbal
 • Internet zdarma
 • 4 784 Kč
 • 4 306 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  4.5/5 Fantastické (20 hodnocení)
  Dovolená Slovensko na jaře 2023 v letovisku Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Orchidea, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 8. duben až sobota 15. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 12 dní za aktuální cenu 19437,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně se slevou 7 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Na základě 74 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Orchidea 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Dovolená Jižní Slovensko 2023 - Orchidea
  Orchidea
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 20 900 Kč
  • 19 437 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  4.5/5 Fantastické (74 hodnocení)
  Dovolená na Slovensku na jaře 2023 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Thermal Varga od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 13. dubna do pondělí 17. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 17 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování na Slovensko. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 9878,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Thermal Varga je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 104 cestovatelů).
  Dovolená Jižní Slovensko 2023 - Thermal Varga
  Thermal Varga
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 10 622 Kč
  • 9 878 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  4.5/5 Fantastické (104 hodnocení)
  Dovolená Slovensko na jaře 2023 v letovisku Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Thermal Varga, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 19. duben až pondělí 24. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 23 dní za aktuální cenu 17083,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Na základě 104 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Thermal Varga 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Dovolená Jižní Slovensko 2023 - Thermal Varga
  Thermal Varga
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 17 083 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (104 hodnocení)
  Dovolená na Slovensku na jaře 2023 v lokalitě Jižní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Smaragd od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 19. dubna do středy 26. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 23 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování na Slovensko. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 12541,- Kč.
  Dovolená Jižní Slovensko 2023 - Smaragd
  Smaragd
  ★★★★
   
  • 12 541 Kč

  Detail

  Dovolená Slovensko na jaře 2023 v letovisku Jižní Slovensko v ?hvězdičkovém ubytování Dudince - Dudince, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 21. duben až úterý 25. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 25 dní za aktuální cenu 8040,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
  Dovolená Jižní Slovensko 2023 - Dudince - Dudince
  Dudince - Dudince
  ★★
   
  • 8 040 Kč

  Detail

  Dovolená na Slovensku na jaře 2023 v lokalitě Jižní Slovensko, Dunajská Streda, v místě Dunajská Streda v 3hvězdičkovém ubytování Thermalpark Hotel A Penzion od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 22. dubna do úterý 25. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 26 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování na Slovensko. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 6840,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Thermalpark Hotel A Penzion je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 170 cestovatelů).

  Atributy: rybolov, s masážemi, s restaurací, s vířivkou, se saunou, termální lázně, wellness pobyt.
  Dovolená Jižní Slovensko 2023 - Thermalpark Hotel A Penzion
  Thermalpark Hotel A Penzion
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • Venkovní bazén
  • Vnitřní bazén
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • TV
  • Tenis
  • Volejbal
  • Tobogány
  • Silnice kolem hotelu
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Dětský bazén
  • Hotelová restaurace
   
  • 6 840 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (170 hodnocení)

  Základní informace

  Dovolená Slovensko na jaře 2023 v letovisku Jižní Slovensko, Dunajská Streda v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Thermal Park, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 22. duben až pátek 28. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 26 dní za aktuální cenu 10773,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně se slevou 10 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Na základě 20 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Hotel Thermal Park 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).

  Atributy: s masážemi, s restaurací, s vířivkou, se saunou, wellness pobyt.


  Poloha

  hotel se nachází přímo v hlavní budově rekreačního komplexu Thermalpark Dunajská Streda, odkud hosty dělí od bazénů, masážního centra a saunového světa pouze pár kroků.

  Vybavení a služby

  recepce, restaurace, konferenční místnost

  Ubytování

  2lůžkové klimatizované pokoje STANDARD (19 m2) se sprchou a WC, SAT-TV, minibar, WI-FI ZDARMA, trezor. Pokoje STANDARD PLUS (19 m2) mají navíc prostornou terasu, pokoje COMFORT (23 m2) mají balkon a možnost přistýlky, pokoje PREMIUM (23 m2) jsou vybaveny velkou terasou (9,5 m2) a mají možnost přistýlky. Pokoje STANDARD a STANDARD PLUS mají výhled na parkoviště, pokoje COMFORT a PREMIUM mají výhled na bazény.

  Sport a zábava

  10 bazénů - 4 vnitřní a 6 venkovních bazénů (z toho 7 je otevřeno celoročně), tobogánová věž, saunový svět - finská sauna, bio sauna, infra sauna, parní sauna, solná kabina, vířivka, ochlazovací bazén, ledopád, zážitkové sprchy

  Stravování

  polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

  Doplňující informace

  místní poplatek - cca 1 EUR/os./den - platí se při nástupu na recepci. Parkování ZDARMA. Možnost pobytu na libovolný počet nocí. Možnost nástupu na pobyty denně.

  Slevy pro děti

  dítě do 6 let na přistýlce bez nároku na služby - ZDARMA, dítě od 6 do 12 let na přistýlce - pevná cena 900 Kč/os./noc, osoba od 12 let na přistýlce - pevná cena 1.000 Kč/os./noc, sleva pro seniory nad 60 let - 5%.

  Výhody a benefity

  u pobytů na 7 nocí Vám poskytneme mimořádnou slevu 15%.

  Cena zahrnuje

  Pobyt CLASSIC: ubytování a polopenzi dle vybraného počtu nocí, neomezený vstup do všem vnitřních a venkovních bazénů. Pobyt WELLNESS zahrnuje navíc denní jednorázový (časově neomezený) vstup do saunového světa.

  Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

  Cena nezahrnuje:

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

  Dovolená Jižní Slovensko 2023 - Hotel Thermal Park
  Hotel Thermal Park
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • Venkovní bazén
  • Vnitřní bazén
  • Dětské hřiště
  • Dětský bazén
  • Tobogány
  • Hotelová restaurace
  • Volejbal
  • Internet zdarma
  • 11 970 Kč
  • 10 773 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  4.5/5 Fantastické (20 hodnocení)

  Základní informace

  Dovolená na Slovensku na jaře 2023 v lokalitě Jižní Slovensko, Dunajská Streda, v místě Dunajská Streda v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Thermal Park od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 28. dubna do pondělí 1. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 32 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování na Slovensko. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, lázeňské levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 6601,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Hotel Thermal Park je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 20 cestovatelů).

  Atributy: s masážemi, s restaurací, s vířivkou, se saunou, wellness pobyt.


  Poloha

  hotel se nachází přímo v hlavní budově rekreačního komplexu Thermalpark Dunajská Streda, odkud hosty dělí od bazénů, masážního centra a saunového světa pouze pár kroků.

  Vybavení a služby

  recepce, restaurace, konferenční místnost

  Ubytování

  2lůžkové klimatizované pokoje STANDARD (19 m2) se sprchou a WC, SAT-TV, minibar, WI-FI ZDARMA, trezor. Pokoje STANDARD PLUS (19 m2) mají navíc prostornou terasu, pokoje COMFORT (23 m2) mají balkon a možnost přistýlky, pokoje PREMIUM (23 m2) jsou vybaveny velkou terasou (9,5 m2) a mají možnost přistýlky. Pokoje STANDARD a STANDARD PLUS mají výhled na parkoviště, pokoje COMFORT a PREMIUM mají výhled na bazény.

  Sport a zábava

  10 bazénů - 4 vnitřní a 6 venkovních bazénů (z toho 7 je otevřeno celoročně), tobogánová věž, saunový svět - finská sauna, bio sauna, infra sauna, parní sauna, solná kabina, vířivka, ochlazovací bazén, ledopád, zážitkové sprchy

  Stravování

  polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

  Doplňující informace

  místní poplatek - cca 1 EUR/os./den - platí se při nástupu na recepci. Parkování ZDARMA. Možnost pobytu na libovolný počet nocí. Možnost nástupu na pobyty denně.

  Slevy pro děti

  dítě do 6 let na přistýlce bez nároku na služby - ZDARMA, dítě od 6 do 12 let na přistýlce - pevná cena 900 Kč/os./noc, osoba od 12 let na přistýlce - pevná cena 1.000 Kč/os./noc, sleva pro seniory nad 60 let - 5%.

  Výhody a benefity

  u pobytů na 7 nocí Vám poskytneme mimořádnou slevu 15%.

  Cena zahrnuje

  Pobyt CLASSIC: ubytování a polopenzi dle vybraného počtu nocí, neomezený vstup do všem vnitřních a venkovních bazénů. Pobyt WELLNESS zahrnuje navíc denní jednorázový (časově neomezený) vstup do saunového světa.

  Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

  Cena nezahrnuje:

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

  Hotel Thermal Park
  Hotel Thermal Park
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • Venkovní bazén
  • Vnitřní bazén
  • Dětské hřiště
  • Dětský bazén
  • Tobogány
  • Hotelová restaurace
  • Volejbal
  • Internet zdarma
  • 7 334 Kč
  • 6 601 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  4.5/5 Fantastické (20 hodnocení)

  Zobrazeno 1-10 z 100 nalezených

  Dovolenou Jižní Slovensko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Albánie 2023, dovolenou Bali 2023, dovolenou Bulharsko 2023/2024 nebo například dovolenou Černá Hora 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Česká republika.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava. Na dovolenou na Slovensko 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování na Slovensko letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Jižní Slovensko nebo sekci dovolená s dětmi.