Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Dovolená Jižní Slovensko 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Jižní Slovensko za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Jižní Slovensko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená Jižní Slovensko - Jižní Slovensko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Jižní Slovensko a Last Minute zájezdy

Rubín: Lázeňský Pobyt Medical Silver - 7 Nocí
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Rubín: Lázeňský Pobyt Medical Silver - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. říjen až úterý 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 14470,- Kč.
 
Spa & Wellness Hotel Orchidea: Relaxační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Spa & Wellness Hotel Orchidea: Relaxační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 12150,- Kč.
 
Penzion Quatro Iv.
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Quatro Iv., s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 1710,- Kč.
 
Penzion Tara
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Tara, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5400,- Kč.
 
Hotel Orchidea
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Orchidea, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 50 %, v aktuální ceně 3850,- Kč.
  • Vnitřní bazén
 
Hotel Thermal Štúrovo
Dovolená Jižní Slovensko levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Thermal Štúrovo s délkou 3 dní, v termínu 30. říjen 2020 až 1. listopad 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2760 Kč.
 
Penzión U Vodníka Ii
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Jižní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Penzión U Vodníka Ii, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4823,- Kč.
 
Wellness Hotel Orchidea
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Orchidea, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3010,- Kč.
  • Vnitřní bazén
 
Wellness Hotel Orchidea
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Jižní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Orchidea, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 3700,- Kč.
  • Vnitřní bazén
 
Penzion Quatro Iv.
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Quatro Iv., s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. listopad až pondělí 9. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 3990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 102 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jižní Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal