Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Dovolená Jižní Slovensko 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Jižní Slovensko za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Jižní Slovensko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená Jižní Slovensko - Jižní Slovensko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Jižní Slovensko a Last Minute zájezdy

Apartmány Bereniké Ii.
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Apartmány Bereniké Ii., s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 1200,- Kč.
 
Apartmány Forró Ii
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Apartmány Forró Ii, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 940,- Kč.
 
Penzion Labuť
Dovolená Jižní Slovensko levně, s neznámým počtem hvězdiček. Penzion Labuť s délkou 3 dní, v termínu 23. duben 2021 až 25. duben 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, jarní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2680 Kč.
 
Spa & Wellness Hotel Orchidea
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Spa & Wellness Hotel Orchidea, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až středa 28. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 6920,- Kč.
  • Vnitřní bazén
 
Wellness Hotel Orchidea
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Orchidea, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. duben až středa 28. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 6630,- Kč.
  • Vnitřní bazén
 
Hotel Thermalpark: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Thermalpark: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8180,- Kč.
 
Penzion Max: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Max: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. duben až úterý 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3030,- Kč.
 
Hotel Thermal Varga A Aqua - Balíček Zimní Zážitek
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Thermal Varga A Aqua - Balíček Zimní Zážitek, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. duben až pondělí 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7678,- Kč.
 
Wellness Hotel Patince: Wellness Víkend 3 Noci
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Patince: Wellness Víkend 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. duben až neděle 2. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 5870,- Kč.
 
Dům Petra
Dovolená Jižní Slovensko levně, s neznámým počtem hvězdiček. Dům Petra s délkou 4 dní, v termínu 6. květen 2021 až 9. květen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, jarní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2775 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 140 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jižní Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal