Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Dovolená Jižní Slovensko 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Jižní Slovensko za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Jižní Slovensko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená Jižní Slovensko - Jižní Slovensko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Jižní Slovensko a Last Minute zájezdy

Patince - Wellness Hotel Patince
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Jižní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Patince - Wellness Hotel Patince, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 15. únor až pondělí 22. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 10150,- Kč.
 
Hotel Aqua: Zimní Zážitek 3 Noci
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Aqua: Zimní Zážitek 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. únor až úterý 23. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5370,- Kč.
 
Hotel Thermal Park
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Thermal Park, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 21. únor až neděle 28. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 9077,- Kč.
 
Spa & Wellness Hotel Orchidea
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Spa & Wellness Hotel Orchidea, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 23. únor až neděle 28. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10421,- Kč.
  • Vnitřní bazén
 
Spa & Wellness Hotel Orchidea
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Spa & Wellness Hotel Orchidea, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. únor až pondělí 1. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 2393,- Kč.
  • Vnitřní bazén
 
Penzion Quatro Ii.
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Quatro Ii., s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až středa 17. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 6720,- Kč.
 
Hotel Aqua: Pohoda 3 Noci
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Aqua: Pohoda 3 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 7020,- Kč.
 
Wellness Hotel Orchidea
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Orchidea, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. březen až neděle 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4360,- Kč.
  • Vnitřní bazén
 
Penzion Quatro Iv.
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Quatro Iv., s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 9. duben až čtvrtek 15. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 4320,- Kč.
 
Wellness Hotel Patince: Wellness Romantický Pobyt 2 Noci
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Patince: Wellness Romantický Pobyt 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až sobota 17. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 79 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 5310,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 43 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jižní Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal