Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Ubytování v hotelech na Slovensku - Západní Slovensko levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních wellness hotelech. Dovolená Západní Slovensko v pětihvězdičkových, čtyřhvězdičkových a tříhvězdičkových hotelech. Last Minute zájezdy. Západní Slovensko 2020 / 2021.

1Slovensko.cz    >    
Západní Slovensko    >    

Hotely Západní Slovensko - Západní Slovensko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Hotely Západní Slovensko podle termínu

Hotel Flóra
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Flóra, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. červen až pátek 12. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 5720,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Hotel Aphrodite Palace
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aphrodite Palace, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. červen až pátek 19. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 32240,- Kč.
 
Hotel Pax
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pax, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. červen až středa 24. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 32560,- Kč.
 
Hotel Pax
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pax, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. červen až pátek 26. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 39260,- Kč.
 
Parkhotel Na Baračke: Wellness Pobyt Zahoď Starost
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parkhotel Na Baračke: Wellness Pobyt Zahoď Starost, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. červen až středa 17. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7320,- Kč.
 
Hotel Park: Harmony Pobyt 3 Noci
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park: Harmony Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 14. červen až středa 17. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7300,- Kč.
 
Hotel Park
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Park, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 15. červen až čtvrtek 18. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně v aktuální ceně 4740,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Hotel Aphrodite: Rekreační Pobyt S Polopenzí 7 Noc
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aphrodite: Rekreační Pobyt S Polopenzí 7 Noc, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 16. červen až úterý 23. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 17262,- Kč.
 
Hotel Aphrodite Palace: Rekreační Pobyt Se Snídaní
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aphrodite Palace: Rekreační Pobyt Se Snídaní, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 17. červen až sobota 20. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7430,- Kč.
 
Pro Patria Ensana Health Spa Hotel (Spa Hotel Pro
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 2hvězdičkovém ubytování Pro Patria Ensana Health Spa Hotel (Spa Hotel Pro , s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 18. červen až neděle 21. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3840,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 133 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal