Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka ubytování na horách na Slovensku levně. ☀️ Last Minute dovolená na horách na Slovensku. Lyžařské zájezdy na hory na Slovensko. Slovensko 2020 / 2021.

1Slovensko.cz    >    

Slovenské hory - Slovensko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Slovenské hory podle termínu

Hotel Ski & Wellness Residence Družba
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Nízké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ski & Wellness Residence Družba, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3356,- Kč.
 
Hotel Sorea Snp: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Nízké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Snp: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5760,- Kč.
 
Hotel Sorea Urán: Wellness Pobyt 5 Nocí
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Urán: Wellness Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8800,- Kč.
 
Tatranská Lomnica - Hotel Morava
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v 2hvězdičkovém ubytování Tatranská Lomnica - Hotel Morava, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, golfové, trekkingov levně, v aktuální ceně 3353,- Kč.
 
Horská Chata Orešnica
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Západní Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Horská Chata Orešnica, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně, v aktuální ceně 5150,- Kč.
 
Hotel Hutník I
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Hutník I, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6136,- Kč.
 
Hotel Sorea Trigan: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Trigan: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 10200,- Kč.
 
Horská Chata Orešnica
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Západní Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Horská Chata Orešnica, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně, v aktuální ceně 4120,- Kč.
 
Wellness Hotel Borovica
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Borovica, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 11232,- Kč.
 
Horská Chata Orešnica
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Západní Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Horská Chata Orešnica, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně, v aktuální ceně 3090,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 559 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal