Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Eurovíkendy na Slovensku levně ✅ Eurovíkendy Slovensko Last Minute letecky a autobusem. Eurovíkendové pobyty s průvodcem. Romantické víkendy na Slovensku pro dva letecky levně. Slovensko 2019 / 2020.

1Slovensko.cz    >    

Eurovíkendy na Slovensku - Slovensko 2019 / 2020

Vyhledávání zájezdů

Eurovíkendy na Slovensku podle termínu

Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 18. prosinec až pátek 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 4310,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 29. prosinec až úterý 31. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 4310,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Rodinný Pobyt
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Rodinný Pobyt, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 5. leden až úterý 7. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 3570,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 8. leden až pátek 10. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 4310,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Rodinný Pobyt
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Rodinný Pobyt, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 12. leden až úterý 14. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 3570,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Romantika Pro Dva
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Romantika Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 19. leden až úterý 21. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 5290,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Rodinný Pobyt
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Rodinný Pobyt, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 2. únor až úterý 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 55 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 3570,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 9. únor až úterý 11. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 4310,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Romantika Pro Dva
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Romantika Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 9. únor až úterý 11. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 5290,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Romantika Pro Dva
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Romantika Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 16. únor až úterý 18. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 5290,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 56 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal