Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Eurovíkendy na Slovensku levně. ☀️ Eurovíkendy Slovensko Last Minute letecky a autobusem. Eurovíkendové pobyty s průvodcem. Romantické víkendy na Slovensku pro dva letecky levně. Slovensko 2020 / 2021.

1Slovensko.cz    >    

Eurovíkendy na Slovensku - Slovensko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Eurovíkendy na Slovensku podle termínu

Hotel Perugia Bratislava - Víkend
Dovolená Slovensko 2020 - Bratislava a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Perugia Bratislava - Víkend, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 21. srpen až neděle 23. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 3680,- Kč.
 
Spoznajte S Nami Slovenský Raj
Dovolená Slovensko 2020 - Slovenský Raj v hvězdičkovém ubytování Spoznajte S Nami Slovenský Raj, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 21. srpen až neděle 23. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 4053,- Kč.
 
Hotel Perugia Bratislava - Víkend
Dovolená Slovensko 2020 - Bratislava a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Perugia Bratislava - Víkend, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 28. srpen až neděle 30. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 3680,- Kč.
 
Hotel Sorea Regia - Víkend
Dovolená Slovensko 2020 - Bratislava a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Regia - Víkend, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 28. srpen až neděle 30. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 3570,- Kč.
 
Hotel Perugia Bratislava - Víkend
Dovolená Slovensko 2020 - Bratislava a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Perugia Bratislava - Víkend, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. září až neděle 6. září, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 3680,- Kč.
 
Hotel Sorea Regia - Víkend
Dovolená Slovensko 2020 - Bratislava a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Regia - Víkend, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. září až neděle 6. září, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 3570,- Kč.
 
Hotel Perugia Bratislava - Víkend
Dovolená Slovensko 2020 - Bratislava a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Perugia Bratislava - Víkend, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 9. říjen až neděle 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 55 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 3680,- Kč.
 
Hotel Perugia Bratislava - Víkend
Dovolená Slovensko 2020 - Bratislava a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Perugia Bratislava - Víkend, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. říjen až neděle 18. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 3680,- Kč.
 
Hotel Sorea Regia - Víkend
Dovolená Slovensko 2020 - Bratislava a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Regia - Víkend, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. říjen až neděle 18. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 3570,- Kč.
 
Hotel Perugia Bratislava - Víkend
Dovolená Slovensko 2020 - Bratislava a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Perugia Bratislava - Víkend, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až neděle 25. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 3680,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 14 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal