Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Eurovíkendy na Slovensku levně. ☀️ Eurovíkendy Slovensko Last Minute letecky a autobusem. Eurovíkendové pobyty s průvodcem. Romantické víkendy na Slovensku pro dva letecky levně. Slovensko 2020 / 2021.

1Slovensko.cz    >    

Eurovíkendy na Slovensku - Slovensko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Eurovíkendy na Slovensku podle termínu

Hotel Perugia Bratislava - Víkend
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Bratislava a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Perugia Bratislava - Víkend, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 3680,- Kč.
 
Hotel Perugia Bratislava - Víkend
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Bratislava a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Perugia Bratislava - Víkend, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 6. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 3680,- Kč.
 
Hotel Perugia Bratislava - Víkend
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Bratislava a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Perugia Bratislava - Víkend, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 20. listopad až neděle 22. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 3680,- Kč.
 
Hotel Perugia Bratislava - Víkend
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Bratislava a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Perugia Bratislava - Víkend, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až neděle 29. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 3680,- Kč.
 
Hotel Perugia Bratislava - Víkend
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Bratislava a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Perugia Bratislava - Víkend, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 3680,- Kč.
 
Hotel Perugia Bratislava - Víkend
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Bratislava a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Perugia Bratislava - Víkend, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. prosinec až neděle 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 53 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 3680,- Kč.
 

Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal