Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Dunajská Streda 2021 / 2022 - Dunajská Streda 2021 / 2022

Dovolená Dunajská Streda 2021 / 2022. Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Dunajská Streda za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Dunajská Streda. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Ads

Dovolená Dunajská Streda 2021 / 2022

Hotel Therma
 
  • 3 925 Kč

Detail

Dovolená Dunajská Streda levně, s neznámým počtem hvězdiček. Hotel Therma s délkou 3 dní, v termínu 22. říjen 2021 až 24. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 3925 Kč.
Hotel Thermalpark
 
  • 5 420 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Byli jsme nesmírně spokojeni s nabízenzými slzžbami a fantastickým přístupem personálu a všech zaměstnanců a poskytovatelů slžeb-úklid, obsluha v restauraci, prodejci občerstvení, recepce-no prostě super. mohu jen doporuč...

Dovolená Dunajská Streda levně, s neznámým počtem hvězdiček. Hotel Thermalpark s délkou 3 dní, v termínu 22. říjen 2021 až 24. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 5420 Kč.
Hotel Thermalpark
★★★
 
  • 3 260 Kč

Detail

Dovolená Dunajská Streda levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Thermalpark s délkou 3 dní, v termínu 8. prosinec 2021 až 10. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, zimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 3260 Kč.
Hotel Therma
★★★★
 
  • 7 250 Kč

Detail

Dovolená Dunajská Streda levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Therma s délkou 6 dní, v termínu 12. prosinec 2021 až 17. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, zimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 7250 Kč.

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Ads

Dovolenou Dunajská Streda 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Portugalsko 2021, dovolenou Rakousko 2021, dovolenou Rumunsko 2021/2022 nebo například dovolenou Řecko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Slovensko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle kvality: např Dunajská Streda levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Dunajská Streda nebo sekci dovolená s dětmi.