Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Dudince 2021 / 2022 - Dudince 2021 / 2022

Dovolená Dudince 2021 / 2022. Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Dudince za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Dudince. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Ads

Dovolená Dudince 2021 / 2022

Léčebný dům Rubín
★★★
 
  • 6 190 Kč

Detail

Dovolená Dudince levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Léčebný dům Rubín s délkou 4 dní, v termínu 1. listopad 2021 až 4. listopad 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Plná penze, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 6190 Kč.
Léčebný dům Smaragd
★★★
 
  • 6 190 Kč

Detail

Dovolená Dudince levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Léčebný dům Smaragd s délkou 4 dní, v termínu 1. listopad 2021 až 4. listopad 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Plná penze, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 6190 Kč.

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Ads

Dovolenou Dudince 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Turecko 2021, dovolenou Vietnam 2021, dovolenou Zanzibar 2021/2022 nebo například dovolenou Albánie 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Bali.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle kvality: např Dudince levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Dudince nebo sekci dovolená s dětmi.

Dudince - informace

V lázeňském městečku Dudince naleznete letní termální koupaliště Dudinka, které má až několik vodních ploch, přičemž zde naleznete i dětské bazénky s příjemnou 38 °C teplou léčivou minerální vodou.