Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v dubnu 2021. Last Minute zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v dubnu na Slovensku. Slovensko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Duben na Slovensku.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená na Slovensku - duben 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Slovensko v dubnu 2021

Bešeňová - Galeria Thermal Bešeňová
Dovolená Slovensko 2021 - Liptov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bešeňová - Galeria Thermal Bešeňová, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 192 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské v aktuální ceně 23185,- Kč.
 
Grandhotel Starý Smokovec
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grandhotel Starý Smokovec, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až úterý 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 192 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy sportovní v aktuální ceně 27253,- Kč.
 
Hotel Trigan
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Trigan, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až pátek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 192 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 19367,- Kč.
 
Prázdninový Dom Bórka
Dovolená Slovensko 2021 - Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Prázdninový Dom Bórka, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až neděle 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 192 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 1785,- Kč.
 
Tatranská Lomnica - Vila Ľudmila
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v 2hvězdičkovém ubytování Tatranská Lomnica - Vila Ľudmila, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 192 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, cyklistické levně v aktuální ceně 4640,- Kč.
 
Hotel Sorea Hutník I.: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Hutník I.: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až čtvrtek 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 193 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9520,- Kč.
 
Hotel Sorea Trigan
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Trigan, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až úterý 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 193 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové, s výlety levně v aktuální ceně 10560,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Wifi zdarma
 
Plus - Bratislava
Dovolená Slovensko 2021 - Bratislava a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Plus - Bratislava, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až pátek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 193 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4830,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 
Wellness Hotel Chopok
Dovolená Slovensko 2021 - Nízké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Chopok, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až sobota 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 193 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické v aktuální ceně 18440,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Bowling
 • Wifi zdarma
 
Bešeňová - Galeria Thermal Bešeňová
Dovolená Slovensko 2021 - Liptov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bešeňová - Galeria Thermal Bešeňová, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. duben až sobota 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 194 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské v aktuální ceně 21725,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 177 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal