Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka
www.1Slovensko.cz    >    

Slovensko duben 2018

Vyhledávání zájezdů

Dovolená v dubnu - Slovensko 2018

Liptovský Mikuláš - Apartmány Liptov
Dovolená Slovensko 2018 - Liptov v hvězdičkovém ubytování Liptovský Mikuláš - Apartmány Liptov, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. duben až neděle 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4445,- Kč.
 
Grand Hotel Bellevue
Dovolená Vysoké Tatry levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Grand Hotel Bellevue s délkou 3 dní, v termínu 1. duben 2018 až 3. duben 2018. Polopenze, jarní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 4280 Kč.
 
Hotel Hotel Flóra Dudince, Dudince
Dovolená Slovensko 2018 - Banská Bystrica v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Hotel Flóra Dudince, Dudince, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 1. duben až sobota 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6968,- Kč.
 
Eland - Spišská Stará Ves
Dovolená Slovensko 2018 - Pieniny v 3hvězdičkovém ubytování Eland - Spišská Stará Ves, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 1. duben až úterý 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3590,- Kč.
 
Hotel Thermalpark
Dovolená Slovensko 2018 - Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Thermalpark, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. duben až neděle 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9510,- Kč.
 
Hotel Hotel Jalta, Piešťany
Dovolená Slovensko 2018 - Piešťany v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Hotel Jalta, Piešťany, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 1. duben až sobota 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8808,- Kč.
 
Hotel Hotel Trigan (Ex Baník), Štrbské Pleso
Dovolená Slovensko 2018 - Štrbské pleso v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Hotel Trigan (Ex Baník), Štrbské Pleso, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 1. duben až čtvrtek 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6192,- Kč.
 
Lázeňský Dům Krym
Dovolená Slovensko 2018 - Trenčianske Teplice v 3.5hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Krym, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 1. duben až středa 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6530,- Kč.
 
Hotel Remata, Ráztočno
Dovolená Slovensko 2018 - Kremnické vrchy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Remata, Ráztočno, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu neděle 1. duben až úterý 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8982,- Kč.
 
Wellness Hotel Borovica
Dovolená Slovensko 2018 - Štrbské pleso v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Borovica, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. duben až čtvrtek 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6678,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 584 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal