Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Dovolená Slovensko levně ✅ All Inclusive dovolená na Slovensku a Last Minute zájezdy na Slovensko. Aktuální nabídka dovolené na Slovensku letecky s hodnocením klientů. Slovensko levně 2019.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená na Slovensku - Slovensko levně 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Slovensko podle termínu

Hotel Therma
Dovolená Slovensko 2019 - Dunajská Streda v hvězdičkovém ubytování Hotel Therma, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 2. říjen až pátek 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4970,- Kč.
 
Jánošíkův Dvůr
Dovolená Slovensko 2019 - Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Jánošíkův Dvůr, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 2. říjen až pondělí 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy sportovní levně v aktuální ceně 4590,- Kč.
 
Kd Alžbeta
Dovolená Slovensko 2019 - Střední Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Kd Alžbeta, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 2. říjen až neděle 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7006,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Lázeňský Dům Veľká Fatra
Dovolená Slovensko 2019 - Turčianske Teplice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Veľká Fatra, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 2. říjen až neděle 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7512,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Rubín
Dovolená Slovensko 2019 - Dudince v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Rubín, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 2. říjen až neděle 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7880,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Tenis
 • Fitness
 • Bar
 • Bowling
 • Wifi zdarma
 
Léčebný Dům Choč, Lúčky
Dovolená Slovensko 2019 - Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Léčebný Dům Choč, Lúčky, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 2. říjen až středa 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 13160,- Kč.
 
Penzion Jople
Dovolená Slovensko 2019 - Podhájska v hvězdičkovém ubytování Penzion Jople, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 2. říjen až pátek 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1470,- Kč.
 
Penzion Lázeňské Penziony Lúčky
Dovolená Slovensko 2019 - Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Lázeňské Penziony Lúčky, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 2. říjen až pondělí 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8940,- Kč.
 
Penzion Quatro Ii - Iii
Dovolená Slovensko 2019 - Podhájska v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Quatro Ii - Iii, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 2. říjen až středa 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3850,- Kč.
 
Remata
Dovolená Slovensko 2019 - Střední Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Remata, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 2. říjen až neděle 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4770,- Kč.
 

Zobrazeno 71-80 z 4227 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal