Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Dovolená Slovensko levně. ☀️ All Inclusive dovolená na Slovensku a Last Minute zájezdy na Slovensko. Aktuální nabídka dovolené na Slovensku letecky s hodnocením klientů. Slovensko 2020 / 2021.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená na Slovensku - Slovensko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Slovensko podle termínu

Zelený Dom: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Oravské Beskydy v 2hvězdičkovém ubytování Zelený Dom: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 3500,- Kč.
 
Apartmány Koliba Kamzík
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Koliba Kamzík, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 8480,- Kč.
 
Apartmány Tatry Holiday
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v hvězdičkovém ubytování Apartmány Tatry Holiday, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1485,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Dětské hřiště
  • Tenis
  • Golf
  • Tobogány
  • Domácí zvířata povolena
 
Depandance Adam, Cyril, Maja
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Liptov v 2.5hvězdičkovém ubytování Depandance Adam, Cyril, Maja, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 16300,- Kč.
 
Domčeky Tatry Holiday
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v hvězdičkovém ubytování Domčeky Tatry Holiday, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 982,- Kč.
 
Doubletree By Hilton Bratislava
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Bratislava a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Doubletree By Hilton Bratislava, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10640,- Kč.
 
Garni Hotel Fatra
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Garni Hotel Fatra, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1660,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 24680,- Kč.
 
Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou večeře. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 24720,- Kč.
 
Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou večeře. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 15450,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 4501 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal