Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka cyklozájezdů na Slovensko levně. ☀️ Odjezdy z Prahy, Brna, Ostravy, Hradce Králové, Trutnova, Plzně a dalších měst. Aktivní dovolená na Slovensku na kole 2020 / 2021 a Last Minute cyklistické zájezdy. Slovensko 2020 / 2021.

1Slovensko.cz    >    

Cyklozájezdy Slovensko - Slovensko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Cyklozájezdy Slovensko podle termínu

Piešťany - Medical Wellness Hotel Máj
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Piešťany - Medical Wellness Hotel Máj, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické, vhodné levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 7535,- Kč.
 
Villa Siesta
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Villa Siesta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 6440,- Kč.
 
Hotel Sorea Urán
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Urán, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 4474,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Volejbal
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 • Půjčovna lyží
 
Apartmány Koliba Kamzík
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Koliba Kamzík, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 2120,- Kč.
 
Hotel Palace
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Palace, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až čtvrtek 29. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 1850,- Kč.
 
Penzion Quatro Iv.
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Quatro Iv., s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 1710,- Kč.
 
Piešťany - Medical Wellness Hotel Máj
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Piešťany - Medical Wellness Hotel Máj, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické, vhodné levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 4950,- Kč.
 
Villa Siesta
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Villa Siesta, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 1980,- Kč.
 
Hotel Branisko
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Branisko, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 1850,- Kč.
 
Villa Siesta
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Villa Siesta, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 3960,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 440 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal