Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka ubytování v chatách a chatkách Západní Slovensko za nejlepší ceny online ✅ Dovolená v luxusně zařízených chatách a chalupách na Slovensku. Last Minute chaty a chatky Západní Slovensko. Západní Slovensko 2019/2020.

1Slovensko.cz    >    
Západní Slovensko    >    

Chaty Západní Slovensko - Západní Slovensko 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Chaty Západní Slovensko podle termínu

Chata Duchonka - Nemečky
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Chata Duchonka - Nemečky, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 4. duben až sobota 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 144 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2053,- Kč.
 
Chata Duchonka - Nemečky
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Chata Duchonka - Nemečky, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. květen až sobota 30. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 193 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2053,- Kč.
 
Chata Duchonka - Nemečky
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Chata Duchonka - Nemečky, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 20. červen až sobota 27. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2135,- Kč.
 
Chata Duchonka - Nemečky
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Chata Duchonka - Nemečky, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 4. červenec až sobota 11. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 235 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2497,- Kč.
 
Chata Duchonka - Nemečky
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Chata Duchonka - Nemečky, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 263 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2497,- Kč.
 

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal