Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v červenci 2020. Last Minute zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červenci na Slovensku. Slovensko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červenec na Slovensku.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená na Slovensku - červenec 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Slovensko v červenci 2020

Apartmánový Dům Nová Ponorka
Dovolená Slovensko 2020 - Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Nová Ponorka, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až sobota 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 165 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2250,- Kč.
 
Hotel Garden
Dovolená Slovensko 2020 - Východní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Garden, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až pátek 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 165 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1690,- Kč.
 
Hotel Garden
Dovolená Slovensko 2020 - Východní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Garden, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až sobota 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 165 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2260,- Kč.
 
Hotel Ľubovňa
Dovolená Slovensko 2020 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Ľubovňa, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až pátek 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 165 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2940,- Kč.
 
Choč - Lúčky
Dovolená Slovensko 2020 - Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Choč - Lúčky, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až středa 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 165 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 17850,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Fitness
 • Bar
 
Lázeňský Hotel Aqua
Dovolená Slovensko 2020 - Turčianske Teplice v 2hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Aqua, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až sobota 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 165 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4460,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Fitness
 
Skalka - Rajecké Teplice
Dovolená Slovensko 2020 - Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Skalka - Rajecké Teplice, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až středa 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 165 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 13600,- Kč.
 
Dunajská Streda, Wellness Hotel Therma S Polopenzí
Dovolená Slovensko 2020 - Dunajská Streda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dunajská Streda, Wellness Hotel Therma S Polopenzí, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. červenec až neděle 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 166 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6790,- Kč.
 
Grand Hotel Strand
Dovolená Slovensko 2020 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. červenec až neděle 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 166 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5550,- Kč.
 
Hotel Čingov
Dovolená Slovensko 2020 - Slovenský Raj v hvězdičkovém ubytování Hotel Čingov, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. červenec až neděle 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 166 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5200,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tenis
 • Klidná lokalita
 • Bar
 

Zobrazeno 1-10 z 379 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal