Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v červenci 2021. Last Minute zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červenci na Slovensku. Slovensko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červenec na Slovensku.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená na Slovensku - červenec 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Slovensko v červenci 2021

Prázdninový Dom Bórka
Dovolená Slovensko 2021 - Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Prázdninový Dom Bórka, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až neděle 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 283 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 1785,- Kč.
 
Tatranská Lomnica - Vila Ľudmila
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v 2hvězdičkovém ubytování Tatranská Lomnica - Vila Ľudmila, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 283 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, cyklistické levně v aktuální ceně 4690,- Kč.
 
Grandhotel Starý Smokovec
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grandhotel Starý Smokovec, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až neděle 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 284 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy sportovní levně v aktuální ceně 10901,- Kč.
 
Grandhotel Starý Smokovec
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grandhotel Starý Smokovec, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až středa 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 284 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy sportovní v aktuální ceně 27253,- Kč.
 
Prázdninový Dom Bórka
Dovolená Slovensko 2021 - Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Prázdninový Dom Bórka, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až neděle 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 284 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 1190,- Kč.
 
Hotel Bešeňová
Dovolená Slovensko 2021 - Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bešeňová, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až pátek 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 285 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9931,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Dětský koutek
  • Dětský bazén
  • Fitness
  • Wifi zdarma
 
Chata Hnilčík-Ráztoky
Dovolená Slovensko 2021 - Slovenský Raj v hvězdičkovém ubytování Chata Hnilčík-Ráztoky, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 285 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2716,- Kč.
 
Plus - Bratislava
Dovolená Slovensko 2021 - Bratislava a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Plus - Bratislava, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 285 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4550,- Kč.
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
 
Prázdninový Dom Bórka
Dovolená Slovensko 2021 - Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Prázdninový Dom Bórka, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 285 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4165,- Kč.
 
Turčianske Teplice - Ld Veľká Fatra A Aqua
Dovolená Slovensko 2021 - Velká Fatra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Turčianske Teplice - Ld Veľká Fatra A Aqua, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až středa 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 285 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně v aktuální ceně 4060,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 109 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal