Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v červnu 2020. Zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červnu na Slovensku. Slovensko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červen na Slovensku.

1Slovensko.cz    >    

Zájezdy a dovolená na Slovensku v červnu

Vyhledávání zájezdů

Slovensko v červnu - Zájezdy podle termínu

Hotel Aphrodite
Dovolená Slovensko 2020 - Rajecké Teplice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aphrodite, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až čtvrtek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 175 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8220,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Klidná lokalita
 
Hotel Garden
Dovolená Slovensko 2020 - Východní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Garden, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až pátek 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 175 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2640,- Kč.
 
Hotel Ľubovňa
Dovolená Slovensko 2020 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Ľubovňa, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až pátek 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 175 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4920,- Kč.
 
Hotel Royal Palace
Dovolená Turčianske Teplice levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Royal Palace s délkou 2 dní, v termínu 1. červen 2020 až 2. červen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, letní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 3980 Kč.
 
Hotel Sorea Trigan
Dovolená Slovensko 2020 - Štrbské pleso v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Trigan, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až čtvrtek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 175 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5670,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Dětský bazén
  • Fitness
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Wifi zdarma
 
Penzion Quatro Ii, Penzion Quatro Iii.
Dovolená Slovensko 2020 - Podhájska v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Quatro Ii, Penzion Quatro Iii., s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až sobota 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 175 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2750,- Kč.
 
Ubytování V Soukromí Leginus
Dovolená Slovensko 2020 - Žilina v hvězdičkovém ubytování Ubytování V Soukromí Leginus, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až čtvrtek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 175 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1080,- Kč.
 
Garni Hotel Fatra
Dovolená Slovensko 2020 - Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Garni Hotel Fatra, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 2. červen až pátek 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 176 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2440,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Hotel Garden
Dovolená Slovensko 2020 - Východní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Garden, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 2. červen až sobota 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 176 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2640,- Kč.
 
Hotel Nostalgia
Dovolená Jižní Slovensko levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Nostalgia s délkou 5 dní, v termínu 2. červen 2020 až 6. červen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, letní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 4650 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 390 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal