Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v březnu 2021. Last Minute zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v březnu na Slovensku. Slovensko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Březen na Slovensku.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená na Slovensku - březen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Slovensko v březnu 2021

Hotel Mountain View
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Mountain View, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až úterý 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 239 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 57 % v aktuální ceně 2150,- Kč.
 
Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 239 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio v aktuální ceně 19080,- Kč.
 
Hotel Mountain View
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Mountain View, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. březen až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 240 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 57 % v aktuální ceně 6450,- Kč.
 
Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. březen až úterý 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 240 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio v aktuální ceně 19990,- Kč.
 
Hotel Kukučka
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Kukučka, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. březen až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 240 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 6320,- Kč.
 
Hotel Toliar
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Toliar, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. březen až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 240 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně v aktuální ceně 4680,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Vila Magnólia
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Magnólia, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. březen až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 240 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, s výlety levně v aktuální ceně 5100,- Kč.
 
Vila Magnólia
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Magnólia, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. březen až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 240 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, s výlety levně v aktuální ceně 3060,- Kč.
 
Hotel Seasons
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Seasons, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až středa 10. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 241 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 41 % v aktuální ceně 13790,- Kč.
 
Hotel Kukučka
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Kukučka, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 241 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 10550,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 88 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal