Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v březnu 2021. Last Minute zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v březnu na Slovensku. Slovensko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Březen na Slovensku.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená na Slovensku - březen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Slovensko v březnu 2021

Liptovská Dedina
Dovolená Slovensko 2021 - Liptovský Mikuláš v 3hvězdičkovém ubytování Liptovská Dedina, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 13. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 340 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3173,- Kč.
 
Liptovská Dedina
Dovolená Slovensko 2021 - Liptovský Mikuláš v 3hvězdičkovém ubytování Liptovská Dedina, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 20. březen až sobota 27. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 347 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3506,- Kč.
 
Sojka Resort
Dovolená Slovensko 2021 - Liptovský Mikuláš v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sojka Resort, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 20. březen až sobota 27. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 347 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3701,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal