Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Bratislava 2021 / 2022 - Bratislava 2021 / 2022

Dovolená Bratislava 2021 / 2022. Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Bratislava za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Bratislava. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Bratislava 2021 / 2022

Plus
★★
👍👍👍👍
 
 • 1 500 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (5 hodnocení)
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Bratislava a okolí v 2hvězdičkovém ubytování Plus, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 17. říjen až úterý 19. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 1500,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Plus je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Plus
★★
👍👍👍👍
 
 • 4 500 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (5 hodnocení)
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Bratislava a okolí v 2hvězdičkovém ubytování Plus od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 19. října do pondělí 25. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4500,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Plus
★★
👍👍👍👍
 
 • 2 250 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (5 hodnocení)
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Bratislava a okolí v 2hvězdičkovém ubytování Plus, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 22. říjen až pondělí 25. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2250,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Plus je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Plus
★★
👍👍👍👍
 
 • 4 500 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (5 hodnocení)
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Bratislava a okolí v 2hvězdičkovém ubytování Plus od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 22. října do čtvrtek 28. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4500,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Barónka
★★★★
👍👍👍👍
 
 • 6 580 Kč

Detail

3.7/5 Skvělé (9 hodnocení)
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Bratislava a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Barónka, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 23. říjen až sobota 30. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6580,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Barónka je 3.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
City Perugia
★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Minibar
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 10 290 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Bratislava a okolí, v místě City Perugia v 3hvězdičkovém ubytování City Perugia od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 23. října do sobota 30. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 10290,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Plus
★★
👍👍👍👍
 
 • 3 750 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (5 hodnocení)
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Bratislava a okolí v 2hvězdičkovém ubytování Plus, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. říjen až sobota 30. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 9 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3750,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Plus je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Barónka
★★★★
👍👍👍👍
 
 • 1 970 Kč

Detail

3.7/5 Skvělé (9 hodnocení)
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Bratislava a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Barónka od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 26. října do čtvrtek 28. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 1970,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Barónka
★★★★
👍👍👍👍
 
 • 3 860 Kč

Detail

3.7/5 Skvělé (9 hodnocení)
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Bratislava a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Barónka, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. říjen až pondělí 1. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 12 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3860,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Barónka je 3.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Plus
★★
👍👍👍👍
 
 • 3 690 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (5 hodnocení)
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Bratislava a okolí v 2hvězdičkovém ubytování Plus od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 28. října do úterý 2. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 12 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3690,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 483 nalezených

Dovolenou Bratislava 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Madeira 2021, dovolenou Maledivy 2021, dovolenou Malta 2021/2022 nebo například dovolenou Maroko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Mauricius.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle kvality: např Bratislava levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Bratislava nebo sekci dovolená s dětmi.

Bratislava - informace

Bratislava je hlavním městem Slovenské republiky. V Bratislavě se soustřeďují významná místa jako je sídlo prezidenta, parlament, university, vysoké školy, výzkumná pracoviště, či různé kulturní instituce. Z historických památek můžete na své dovolené navštívit např. navštívit Primaciální náměstí, Františkánský kostel a klášter, Hviezdoslavovo náměstí, dále radnici ze 13. století, Slovenské národní divadlo, Bratislavský hrad, Grasalkovičův palác či univerzitní knihovnu a mnoho dalších. S dětmi pak můžete vyrazit do zdejší zoologické zahrady, jejíž součástí je také jediný slovenský Dinopark nebo zavítejte do místní nejstarší botanické zahrady, kterou ocení zejména milovníci rostlin.
V Bratislavě je také oblíbený Bratislavský lesopark, rozdělený na jižní část, kterou tvoří masiv Devínské Kobyly, a část severní. Tento park se pak skládá zejména z listnatého lesa, luk a mýtin. Také zde naleznete dětská hřiště, sportoviště i rekreační zařízení. Zvláštní lokalitou je také hrad Devín, nacházející se 10 km od Bratislavy. Jedná se o zříceninu nejstaršího historicky doloženého slovenského hradu.