Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená na Slovensku v lokalitě Banská Bystrica - Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva. Last Minute a All Inclusive pobyty v slovenské lokalitě Banská Bystrica 2019/2020.

1Slovensko.cz    >    
Banská Bystrica    >    

Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva

Vyhledávání zájezdů

Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva podle termínu

Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 15. prosinec až úterý 17. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 4310,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 19. leden až úterý 21. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 4310,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 22. leden až pátek 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 4310,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 5. únor až pátek 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 55 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 4310,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 9. únor až úterý 11. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 59 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 4310,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 1. březen až úterý 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 80 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 4310,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 4. březen až pátek 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 4310,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 11. březen až pátek 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 90 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 4310,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 15. březen až úterý 17. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 94 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 4310,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 18. březen až pátek 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 97 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 4310,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Banská Bystrica podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal