Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Dovolená Banská Bystrica 2019/2020. ☀ Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Banská Bystrica za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Banská Bystrica. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená Banská Bystrica - Banská Bystrica 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Banská Bystrica a Last Minute zájezdy

Chata Sklenné Teplice
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v hvězdičkovém ubytování Chata Sklenné Teplice, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. červen až sobota 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4075,- Kč.
 
Hotel Termál - Relax
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Termál - Relax, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 30. červen až čtvrtek 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 5870,- Kč.
 
Hotel Termál - Hyper Relax
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Termál - Hyper Relax, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 5. červenec až neděle 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 4350,- Kč.
 
Hotel Termál - Relax
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Termál - Relax, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 7. červenec až čtvrtek 11. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 5870,- Kč.
 
Hotel Termál - Senior Relax
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Termál - Senior Relax, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 11. srpen až čtvrtek 15. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5370,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna kol
 • Volejbal
 • Wifi zdarma
 
Hotel Termál - Hyper Relax
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Termál - Hyper Relax, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 23. srpen až neděle 25. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 60 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 4350,- Kč.
 
Chata Sklenné Teplice
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v hvězdičkovém ubytování Chata Sklenné Teplice, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 31. srpen až sobota 7. září, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3500,- Kč.
 
Chata Sebechleby
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v hvězdičkovém ubytování Chata Sebechleby, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 7. září až sobota 14. září, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1669,- Kč.
 
Chata Sklenné Teplice
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v hvězdičkovém ubytování Chata Sklenné Teplice, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 7. září až sobota 14. září, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3500,- Kč.
 
Hotel Termál - Senior Relax
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Termál - Senior Relax, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 8. září až čtvrtek 12. září, s dopravou vlastní - například autem, za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5370,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna kol
 • Volejbal
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 13 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Banská Bystrica podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal