Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Dovolená Banská Bystrica 2019/2020. ☀ Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Banská Bystrica za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Banská Bystrica. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená Banská Bystrica - Banská Bystrica 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Banská Bystrica a Last Minute zájezdy

Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 13. listopad až pátek 15. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 4310,- Kč.
 
Park Hotel - Pobyt S Autobusovou Dopravou Z Brna
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v 3hvězdičkovém ubytování Park Hotel - Pobyt S Autobusovou Dopravou Z Brna, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. listopad až sobota 30. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7490,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 24. listopad až úterý 26. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 4310,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Rodinný Pobyt
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Rodinný Pobyt, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 24. listopad až úterý 26. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 3570,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 27. listopad až pátek 29. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 4310,- Kč.
 
Park Hotel - Pobyt S Autobusovou Dopravou Z Brna
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v 3hvězdičkovém ubytování Park Hotel - Pobyt S Autobusovou Dopravou Z Brna, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 30. listopad až sobota 7. prosinec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7490,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až úterý 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 4310,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Romantika Pro Dva
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Romantika Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až úterý 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 5290,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 4. prosinec až pátek 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 4310,- Kč.
 
Park Hotel - Pobyt S Autobusovou Dopravou Z Brna
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v 3hvězdičkovém ubytování Park Hotel - Pobyt S Autobusovou Dopravou Z Brna, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 14. prosinec až sobota 21. prosinec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Banská Bystrica podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal