Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Dovolená Banská Bystrica 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Banská Bystrica za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Banská Bystrica. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená Banská Bystrica - Banská Bystrica 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Banská Bystrica a Last Minute zájezdy

Hotel Galicia Nueva - Rodinný Pobyt
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Rodinný Pobyt, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 26. leden až úterý 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 3570,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Romantika Pro Dva
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Romantika Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 26. leden až úterý 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 5290,- Kč.
 
Hotel Termál - Senior Relax
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Termál - Senior Relax, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 26. leden až čtvrtek 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6090,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Bar
  • Půjčovna kol
  • Volejbal
  • Wifi zdarma
 
Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 29. leden až pátek 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 4310,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Romantika Pro Dva
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Romantika Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 2. únor až úterý 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 5290,- Kč.
 
Hotel Termál - Relax
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Termál - Relax, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 3. únor až pátek 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 7350,- Kč.
 
Park Hotel Hokovce - Autobusem
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v 3hvězdičkovém ubytování Park Hotel Hokovce - Autobusem, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 8. únor až sobota 15. únor, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6790,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Rodinný Pobyt
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Rodinný Pobyt, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 9. únor až úterý 11. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 3570,- Kč.
 
Hotel Termál - Relax
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Termál - Relax, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 10. únor až pátek 14. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 7350,- Kč.
 
Park Hotel Hokovce - Autobusem
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v 3hvězdičkovém ubytování Park Hotel Hokovce - Autobusem, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 15. únor až sobota 22. únor, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7290,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Banská Bystrica podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal