Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené na Slovensku autobusem za nejlepší ceny online ✅ Last Minute dovolená na Slovensku autokarem. Levné autobusové zájezdy na Slovensko. Slovensko 2019/2020.

1Slovensko.cz    >    

Slovensko autobusem - Slovensko 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Slovensko autobusem podle termínu

Park Hotel - Pobyt S Autobusovou Dopravou Z Brna
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v 3hvězdičkovém ubytování Park Hotel - Pobyt S Autobusovou Dopravou Z Brna, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 19. říjen až sobota 26. říjen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7890,- Kč.
 
Park Hotel - Pobyt S Autobusovou Dopravou Z Brna
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v 3hvězdičkovém ubytování Park Hotel - Pobyt S Autobusovou Dopravou Z Brna, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 19. říjen až sobota 26. říjen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8390,- Kč.
 
Park Hotel*** - Pobyt S Autobusovou Dopravou Z Brn
Dovolená Slovensko 2019 - Dudince v 3hvězdičkovém ubytování Park Hotel*** - Pobyt S Autobusovou Dopravou Z Brn, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 19. říjen až sobota 26. říjen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7890,- Kč.
 
Park Hotel*** - Pobyt S Autobusovou Dopravou Z Brn
Dovolená Slovensko 2019 - Dudince v 3hvězdičkovém ubytování Park Hotel*** - Pobyt S Autobusovou Dopravou Z Brn, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 19. říjen až sobota 26. říjen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7390,- Kč.
 
Park Hotel - Pobyt S Autobusovou Dopravou Z Brna
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v 3hvězdičkovém ubytování Park Hotel - Pobyt S Autobusovou Dopravou Z Brna, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 26. říjen až sobota 2. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8390,- Kč.
 
Park Hotel - Pobyt S Autobusovou Dopravou Z Brna
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v 3hvězdičkovém ubytování Park Hotel - Pobyt S Autobusovou Dopravou Z Brna, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 26. říjen až sobota 2. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7890,- Kč.
 
Park Hotel*** - Pobyt S Autobusovou Dopravou Z Brn
Dovolená Slovensko 2019 - Dudince v 3hvězdičkovém ubytování Park Hotel*** - Pobyt S Autobusovou Dopravou Z Brn, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 26. říjen až sobota 2. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7890,- Kč.
 
Park Hotel - Pobyt S Autobusovou Dopravou Z Brna
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v 3hvězdičkovém ubytování Park Hotel - Pobyt S Autobusovou Dopravou Z Brna, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. listopad až sobota 9. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7990,- Kč.
 
Park Hotel - Pobyt S Autobusovou Dopravou Z Brna
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v 3hvězdičkovém ubytování Park Hotel - Pobyt S Autobusovou Dopravou Z Brna, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. listopad až sobota 9. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7490,- Kč.
 
Hotel Park
Dovolená Slovensko 2019 - Dudince v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Park, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 9. listopad až sobota 16. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7210,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Dětský koutek
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Bar
  • Půjčovna kol
  • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 28 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal