Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka ubytování na Slovensku s aquaparkem za nejlepší ceny online ✅ Last Minute dovolená na Slovensku. All Inclusive apartmány s aquaparkem. Slovensko 2019 / 2020.

1Slovensko.cz    >    

Aquaparky na Slovensku - Slovensko 2019 / 2020

Vyhledávání zájezdů

Hotely s aquaparkem na Slovensku

Poprad, Hotel Riverside Přímo U Aquaparku S Wellne
Dovolená Slovensko 2020 - Poprad v 3hvězdičkovém ubytování Poprad, Hotel Riverside Přímo U Aquaparku S Wellne, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až neděle 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 112 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4490,- Kč.
 
Aquapark Tatralandia - Holiday Village
Dovolená Nízké Tatry levně, s neznámým počtem hvězdiček. Aquapark Tatralandia - Holiday Village s délkou 3 dní, v termínu 17. duben 2020 až 19. duben 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, jarní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2225 Kč.
  • Vnější bazén
  • Vnitřní bazén
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Dětský koutek
  • Dětské hřiště
  • Dětský bazén
  • Tenis
  • Tobogány
  • Klidná lokalita
  • Půjčovna kol
 
Poprad, Hotel Riverside Přímo U Aquaparku S Wellne
Dovolená Slovensko 2020 - Poprad v 3hvězdičkovém ubytování Poprad, Hotel Riverside Přímo U Aquaparku S Wellne, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 7. červen až neděle 14. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 178 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7990,- Kč.
 
Poprad, Hotel Aquacity Seasons V Areálu Aquaparku
Dovolená Slovensko 2020 - Poprad v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Poprad, Hotel Aquacity Seasons V Areálu Aquaparku , s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 18. červen až neděle 21. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 189 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5990,- Kč.
 
Poprad, Hotel Riverside Přímo U Aquaparku S Wellne
Dovolená Slovensko 2020 - Poprad v 3hvězdičkovém ubytování Poprad, Hotel Riverside Přímo U Aquaparku S Wellne, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 6. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 238 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4490,- Kč.
 
Poprad, Hotel Aquacity Seasons V Areálu Aquaparku
Dovolená Slovensko 2020 - Poprad v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Poprad, Hotel Aquacity Seasons V Areálu Aquaparku , s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 11. září až neděle 13. září, s dopravou vlastní - například autem, za 274 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3990,- Kč.
 
Hotel Aquacity Seasons - v areálu aquaparku s vyba
Dovolená Poprad levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Aquacity Seasons - v areálu aquaparku s vyba s délkou 3 dní, v termínu 23. říjen 2020 až 25. říjen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 3990 Kč.
 
Poprad, Hotel Aquacity Seasons V Areálu Aquaparku
Dovolená Slovensko 2020 - Poprad v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Poprad, Hotel Aquacity Seasons V Areálu Aquaparku , s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 11. listopad až neděle 15. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 335 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7990,- Kč.
 
Poprad, Hotel Riverside Přímo U Aquaparku S Wellne
Dovolená Slovensko 2020 - Poprad v 3hvězdičkovém ubytování Poprad, Hotel Riverside Přímo U Aquaparku S Wellne, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 4. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 358 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2790,- Kč.
 

Zobrazeno 1-9 z 9 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal