Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka ubytování v apartmánech na Slovensku za nejlepší ceny online ✅ Dovolená v soukromých apartmánech a rekreačních domech na Slovensku 2019/2020. Levné Last Minute zájezdy s pobyty v soukromí. Slovensko 2019/2020.

1Slovensko.cz    >    

Apartmány na Slovensku - Slovensko 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Apartmány na Slovensku - podle termínu

Apartmánový Dům Nová Ponorka
Dovolená Slovensko 2019 - Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Nová Ponorka, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. srpen až sobota 24. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1623,- Kč.
 
Apartmánový Dom Magnólia
Dovolená Slovensko 2019 - Podhájska v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dom Magnólia, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. srpen až sobota 31. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3881,- Kč.
 
Apartmánový Dům Polónyi
Dovolená Slovensko 2019 - Liptov v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Polónyi, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. srpen až sobota 31. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2450,- Kč.
 
Apartmánový Dům Relax
Dovolená Slovensko 2019 - Podhájska v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Relax, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. srpen až sobota 31. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2555,- Kč.
 
Apartmán Alena
Dovolená Slovensko 2019 - Liptov v hvězdičkovém ubytování Apartmán Alena, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 29. srpen až neděle 1. září, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 792,- Kč.
 
Apartmány Termal
Dovolená Slovensko 2019 - Dunajská Streda v hvězdičkovém ubytování Apartmány Termal, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 1. září až pátek 6. září, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4215,- Kč.
 
Apartmánový Dům Magnolia
Dovolená Slovensko 2019 - Podhájska v 2hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Magnolia, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 4. září až pátek 6. září, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 980,- Kč.
 
Apartmány Magnólia
Dovolená Slovensko 2019 - Podhájska v 2hvězdičkovém ubytování Apartmány Magnólia, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 4. září až pondělí 9. září, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2490,- Kč.
 
Apartmány Tatry Holiday
Dovolená Slovensko 2019 - Vysoké Tatry v hvězdičkovém ubytování Apartmány Tatry Holiday, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 4. září až neděle 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2315,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Dětské hřiště
  • Tenis
  • Golf
  • Tobogány
  • Domácí zvířata povolena
 
Apartmánový Dům Kamzík
Dovolená Slovensko 2019 - Nízké Tatry v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Kamzík, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 5. září až neděle 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3020,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Půjčovna lyží
 

Zobrazeno 1-10 z 125 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal