Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka ubytování v apartmánech na Slovensku za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená v soukromých apartmánech a rekreačních domech na Slovensku 2021 / 2022. Levné Last Minute zájezdy s pobyty v soukromí. Slovensko 2021 / 2022.

1Slovensko.cz    >    

Apartmány na Slovensku - Slovensko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Apartmány na Slovensku podle termínu

Apartmány Koliba Kamzík
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Koliba Kamzík, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. leden až úterý 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 8700,- Kč.
 
Apartmánový Dům Nová Ponorka
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Nová Ponorka, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až pondělí 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2323,- Kč.
 
Apartmány Koliba Kamzík
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Koliba Kamzík, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 5220,- Kč.
 
Apartmány Koliba Kamzík
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Koliba Kamzík, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až úterý 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 6960,- Kč.
 
Apartmány Koliba Kamzík
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Koliba Kamzík, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až středa 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 8700,- Kč.
 
Apartmánový Dům Nová Ponorka
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Nová Ponorka, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až čtvrtek 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2533,- Kč.
 
Apartmány Koliba Kamzík
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Koliba Kamzík, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pondělí 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 12180,- Kč.
 
Apartmán Lysec
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Střední Slovensko v hvězdičkovém ubytování Apartmán Lysec, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. únor až úterý 16. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 21000,- Kč.
 
Apartmány Koliba Kamzík
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Koliba Kamzík, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. únor až středa 10. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 10440,- Kč.
 
Apartmány Koliba Kamzík
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Koliba Kamzík, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. únor až neděle 14. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 15660,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 116 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal