Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené na Slovensku. ☀️ Last Minute All Inclusive zájezdy na Slovensko. Ultra, Soft a Light All Inclusive Slovensko 2021 / 2022. Ubytování na Slovensku se stravou a službami v ceně. Slovensko 2021 / 2022.

1Slovensko.cz    >    

Slovensko All Inclusive - Slovensko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Slovensko All Inclusive podle termínu

Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až čtvrtek 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 20600,- Kč.
 
Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 21630,- Kč.
 
Spa Hotel Grand Splendid: All Inclusive Pobyt S Procedurami
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Grand Splendid: All Inclusive Pobyt S Procedurami , s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až pondělí 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 11820,- Kč.
 
Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až čtvrtek 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 21630,- Kč.
 
Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. únor až úterý 16. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 21630,- Kč.
 
Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 22. únor až pondělí 1. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 21630,- Kč.
 
Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 24. únor až úterý 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 20600,- Kč.
 
Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 24. únor až středa 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 21630,- Kč.
 
Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 25. únor až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 21630,- Kč.
 
Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. únor až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 20600,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 23 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal