Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené na Slovensku. ☀️ Last Minute All Inclusive zájezdy na Slovensko. Ultra, Soft a Light All Inclusive Slovensko 2020 / 2021. Ubytování na Slovensku se stravou a službami v ceně. Slovensko 2020 / 2021.

1Slovensko.cz    >    

Slovensko All Inclusive - Slovensko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Slovensko All Inclusive - podle termínu

Hotel Pax
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pax, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až úterý 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 28600,- Kč.
 
Spa Hotel Grand Splendid: All Inclusive Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Grand Splendid: All Inclusive Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. prosinec až úterý 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 11240,- Kč.
 
Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 8. leden až pátek 15. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 21630,- Kč.
 
Spa Hotel Grand Splendid: All Inclusive Pobyt 2 Noci
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Grand Splendid: All Inclusive Pobyt 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 13. leden až pátek 15. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 80 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3040,- Kč.
 
Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 12470,- Kč.
 
Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 31. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 98 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 20600,- Kč.
 
Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. únor až sobota 13. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 105 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 20600,- Kč.
 
Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. únor až úterý 16. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 107 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 21630,- Kč.
 
Splendid Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Splendid Ensana Health Spa Hotel, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. únor až pátek 26. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 118 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 9077,- Kč.
 
Spa Hotel Grand Splendid: All Inclusive Pobyt S Procedurami
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Grand Splendid: All Inclusive Pobyt S Procedurami , s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 26. únor až úterý 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 124 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7880,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 16 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal