Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené na Slovensku v březnu 2021. ☀️ All Inclusive zájezdy na Slovensko v březnu 2021 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

1Slovensko.cz    >    

Slovensko All Inclusive březen 2021

Vyhledávání zájezdů

All Inclusive zájezdy na Slovensko v březnu 2021

Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 126 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 21630,- Kč.
 
Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 129 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 12470,- Kč.
 
Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 132 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 12470,- Kč.
 
Spa Hotel Grand Splendid: All Inclusive Pobyt S Procedurami
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Grand Splendid: All Inclusive Pobyt S Procedurami , s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 16. březen až neděle 21. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 141 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9850,- Kč.
 
Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. březen až středa 24. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 145 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 12470,- Kč.
 
Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 21. březen až neděle 28. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 146 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 21630,- Kč.
 

Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal