Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Slovensko 2022    >    

Slovensko 2022 - Slovensko levně 2022

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů na Slovensko a dovolená Slovensko 2022 levně. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2022. Zájezdy na Slovensko s ubytováním. Slovensko levně 2022.

Slovensko podle termínu

Základní informace

Dovolená Orava Chata Katka - Leštiny s délkou 7 dní, v termínu 2. červenec 2022 až 9. červenec 2022 od Chata.cz. Jedná se o letní luxusní pobyt v ceně 26735 Kč.


V přízemí objektu je umístěna 4lůžková ložnice a průchozí společenská místnost s kuchyňským koutem. Tato společenská místnost slouží také jako ložnice pro 4 osoby. Součástí přízemí je koupelna s toaletou a infrasauna. V patře se nachází dvě ložnice, jedna 2lůžková a druhá 4lůžková, společenská místnost s krbem, která je propojená s kuchyní a jídelním koutem. Nechybí také koupelna s toaletou. Na pozemku je pro klienty k dispozici terasa s posezením, v upravené zahradní části pak altánek, stylový zahradní krb s grilem, ohniště a kotlík na guláš. Pro děti je připraveno pískoviště, skluzavka a houpačka. Využít můžete i dvoumístnou elektrokoloběžku a 3hodinový vstup do Aquarelax Dolný Kubín.
Slovensko 2022 - Slovensko levně 2022
Chata Katka - LeštinyDoporučujeme
★★
 
 • 26 735 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Slovenský ráj Chata Madam - Poráč s délkou 7 dní, v termínu 2. červenec 2022 až 9. červenec 2022 od Chata.cz. Jedná se o letní luxusní pobyt v ceně 12255 Kč.


Chata Madam se nachází v malebné horské oblasti na okraji Slovenského ráje v Poráčské dolině a nabízí ubytování pro 8 osob. Pro početnější skupiny je možno využít i ubytování na chatě Dáša (SK0276), která stojí pouze 50m od chaty Madam. Ve zvýšeném přízemí se nachází obývací místnost se stylovým posezením, vybavená kuchyňka s jídelním koutem. Z jídelního koutu je vstup na velkou terasu s posezením. Z obývacího pokoje je po schodech vstup do podkroví, kde se nachází dvě samostatné ložnice, koupelna s příslušenstvím. Hosté mají rovněž k dispozici zastřešené ohniště se zahradním grilem, pro děti houpačka s pískovištěm a hřiště na míčové hry.
Slovensko podle termínu
Chata Madam - PoráčDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 12 255 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (1 hodnocení)

Nejnovější recenze: Krásné prostředí, skvělé jednání, velká spokojenost.

Základní informace

Dovolená Velká Fatra Chata Jelenská dolina - Staré Hory s délkou 7 dní, v termínu 2. červenec 2022 až 9. červenec 2022 od Chata.cz. Jedná se o letní luxusní pobyt v ceně 8120 Kč.


Chata stojí ve stejnojmenném údolí na prostorné zahradě pod lesem. Do objektu se vstupuje z boční strany dveřmi v patře, dostupnými po venkovním schodišti. Předsíňkou a chodbičkou (komora, WC) se dostáváme do společenské místnosti (sedací souprava, stolek, krb, TV + SAT, CD přehrávač, rádio, DVD přehrávač) s jídelním koutem (stůl, židle) a balkonem. V rohu místnosti se vchází do kuchyňky (linka, lednice). Z chodbičky vystoupáme do podkroví, kde se v předsíňce nachází koupelna (WC součástí koupelny - vana, umyvadlo, zrcadlo). V podkroví jsou dále ložnice C (lůžka, skříň, křeslo) a shodně vybavené ložnice A a B (lůžka, stolek, křeslo, skříň). Hostům je k dispozici také přízemí chaty se saunou (sprcha, WC) a domácím barem (lavice, stůl, barový pult). Kolem objektu je velký zatravněný pozemek s altánkem, kde je možno použít krb s grilem (2 x gril), na volné ploše vedle chaty potom otevřené ohniště (kotlík, pánev). K vybavení chaty patří i hřiště s volejbalovou sítí a stůl na stolní tenis, houpačka. Pro děti i dospělé je vyčleněn koutek s houpačkami.
Slovensko 2022 - Slovensko levně 2022 - Chata Jelenská dolina - Staré Hory
Chata Jelenská dolina - Staré HoryDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 8 120 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (5 hodnocení)

Nejnovější recenze: Vše bylo super, ubytování, krajina, možnost výletů.

Základní informace

Dovolená Nízké Tatry Chata Bully - Donovaly s délkou 7 dní, v termínu 2. červenec 2022 až 9. červenec 2022 od Chata.cz. Jedná se o letní luxusní pobyt v ceně 18402 Kč.


Chata se nachází v krásném prostředí obce Donovaly s udržovanou zatravněnou zahradou. Vstupními dveřmi vcházíme do chodbičky, jejíž součástí je sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo). Dále odsud pokračujeme do otevřeného prostoru s kuchyňkou, která přechází v jídelní kout (stůl, židle, lavice) a společenskou místnost (sedací souprava, stolek, skříňky, krb, TV). Ze společenské místnosti vystoupáme po schodišti do podkrovní předsíňky s ložnicí A (lůžka, noční stolky s lampičkami, komoda, skříň) po pravé straně a ložnicí B (lůžka, noční stolky s lampičkami, skříň, komoda). Příjemné chvíle je možné strávit při opékání a grilování na zahradě chalupy, kde je k dispozici zahradní posezení, gril a otevřené ohniště.
Slovensko 2022 - Slovensko levně 2022 - Chata Bully - Donovaly
Chata Bully - DonovalyDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 18 402 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (1 hodnocení)

Nejnovější recenze: Výborný přístup Régia klientského centra. Přístup majitelky byl super, okolí bylo nádherné.

Základní informace

Dovolená Liptov Chata Dagmara - Demänovská Dolina s délkou 7 dní, v termínu 2. červenec 2022 až 9. červenec 2022 od Chata.cz. Jedná se o letní luxusní pobyt v ceně 10264 Kč.


Do chaty se vstupuje hlavním vchodem, který se nachází v nejnižším podlaží ze zahrady. Ze vstupní chodby je přístup do lyžárny, koupelny (sprchový kout, umyvadlo), WC a kuchyňského koutu. Na konci chodby jsou dveře do ložnice A (lůžka, polička, lampičky, rádio). Hlavní obytná část je v patře, kam vedou schody končící v kuchyni. Zde najdeme WC a koupelnu (vana, sprchový kout, umyvadlo) a komoru na potraviny. Dveřmi se projde do obytné místnosti (krb, stůl, židle, stolek, 2x sedací souprava, malá stěna, BTV, satelit, DVD, rádio). V podkroví jsou ložnice B (lůžka, toaletní skříňka se zrcadlem, noční stolek, lampičky) s prostornou prosklenou verandou (stolek, pohovka, křeslo), ložnice C (lůžka, zabudovaná skříň, židle, zrcadlová skříň, noční stolky, lampičky). Terén okolo chaty je mírně svažitá zatravněná zahrada se skalkami a kamennými schody. Najdeme v ní stabilní posezení (stůl, lavice, přenosný gril), zahradní lavičku i ohniště. V horkém létě lze posedět ve stínu přístřešku. Pro sportování jsou dobré podmínky v zimě i v letním období, turisté najdou pohodlné i náročné hřebenové trasy.
Slovensko 2022 - Slovensko levně 2022 - Chata Dagmara - Demänovská Dolina
Chata Dagmara - Demänovská DolinaDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 10 264 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (2 hodnocení)

Základní informace

Dovolená Orava Chata Prístav - Tvrdošín s délkou 7 dní, v termínu 2. červenec 2022 až 9. červenec 2022 od Chata.cz. Jedná se o letní luxusní pobyt v ceně 12255 Kč.


Chata stojí na velkém a neoploceném pozemku. Jedná se o celodřevěnou chatu, za kterou se rozprostírá les. Hlavním vchodem z boční strany se vchází na chodbu (věšáky, umyvadlo, S voda, toaletní skříňka), z které se dále jde na samostatné WC, do pokoje A (lůžka, skříňka, stůl, 2x židle) a do kuchyně s jídelnou (stůl, 3x židle, 2x lavice, krb, TV), jež je průchozí ještě do pokoje B (lůžka, křeslo, stůl, skříň, radiomagnetofon). Z chodby ještě ústí schody do podkroví, kde je chodba (stůl, 2x židle), pokoj C (lůžka, stůl, židle, lampička, skříň, kamna na TP) a pokoj D (lůžka, gauč, konf. stolek, skříňky, židlička). V suterénu chaty je z venku přístupné sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo). Kolem objektu je zatravněný pozemek, na kterém mohou klienti využít zastřešené venkovní posezení (stůl, lavice, židličky), lavičku a otevřené ohniště.
Slovensko podle termínu - Chata Prístav - Tvrdošín
Chata Prístav - TvrdošínDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 12 255 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (2 hodnocení)

Nejnovější recenze: Byli jsme moc spokojení.Krásná příroda,domácí prostředí,chalupa pěkná a hlavně velice hodní a příjemní majitelé.

Základní informace

Dovolená Vysoké Tatry levně Chata Anka - Oravský Biely Potok s délkou 7 dní, v termínu 2. červenec 2022 až 9. červenec 2022 od Chata.cz. Jedná se o letní luxusní pobyt v ceně 5719 Kč.


Objekt je dvoupodlažní dřevěná chata, která stojí na oploceném pozemku. Jedná se o velký pozemek, na němž se nachází dům majitele a další 1 chata. Vedle chaty je terasa, na kterou se vchází po schodech a z níž se dále jde do objektu. Z chodby (věšáky) je přístupné sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo) a společenská místnost (rohová sedačka, stůl, 2x židlička, kombinovaná skříň, BTV, krb, CD přehrávač) s kuchyňským koutem. Z chodby dále vedou schody do prvního patra, kde se nalézá průchozí předpokoj (rozkládací válenda) a za ním pokoj (lůžka, noční stolky). Z chodby v přízemí se vchází ještě na jednu terasu, kde je k dispozici zahradní nábytek se slunečníkem. Dále je na pozemku možné využít zastřešené posezení (lavice, stůl, zahradní krb s grilem) a houpačku. V blízkém Podbielu se nachází jízdárna, kterou mohou využít milovníci projížděk na koních. V místě jsou tenisové kurty.
Slovensko podle termínu - Chata Anka - Oravský Biely Potok
Chata Anka - Oravský Biely PotokDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 5 719 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (8 hodnocení)
Dovolená na Slovensku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Bratislava a okolí v 2hvězdičkovém ubytování Plus od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 2. července do soboty 9. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 5180,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Plus je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 5 cestovatelů).
Slovensko podle termínu - Plus
Plus
★★
👍👍👍👍
 
 • 5 180 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (5 hodnocení)
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2022 v letovisku Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Holiday Village Tatralandia, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 2. červenec až sobota 9. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní za aktuální cenu 50400,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, lázeňské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Na základě 125 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Holiday Village Tatralandia 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Slovensko podle termínu - Holiday Village Tatralandia
Holiday Village TatralandiaDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 50 400 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (125 hodnocení)

Základní informace

Dovolená na Slovensku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Liptov, Lúčky, v místě Lúčky v ?hvězdičkovém ubytování Depandance Liptov od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 2. července do soboty 9. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální online ceně 15960,- Kč.


Poloha

Kompletně zrekonstruovaný Depandance Liptov s vlastním wellnessem je spojovací chodbou propojen s balneoterapií, lázeňským hotelem Choč a AQUA-VITAL Parkem.
Lázně Lúčky jsou cca14 km od Ružomberka, na rozhraní Oravy a Liptova, v překrásném prostředí.
Kúpele Lúčky a.s. jsou to pravé místo pro odpočinek, zlepšení zdravotního stavu a načerpání nových sil. Mezi návštěvníky jsou Lúčky velmi oblíbené. Nacházejí se v krásném horském prostředí Liptova a díky kompaktnímu areálu máte téměř vše na dosah ruky. Klienti se rádi vracejí, ať už kvůli příjemné rodinné atmosféře, kvalifikovanému personálu, odborné léčbě s dlouholetou tradicí, léčivé minerální vodě a také čistému vzduchu přesycenému vůní jehličnatých lesů. Léčivá voda, která už mnohým klientům vrátila zdraví, pochází ze dvou vrtů a používá se v bazénech iv separátních lázních. Léčí se zde onkologické nemoci, nemoci trávicího ústrojí, nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, netuberkulózní nemoci dýchacích cest, nervové onemocnění, nemoci pohybového ústrojí, ženské nemoci, nemoci z povolání, osteoporóza.

Vybavení

Všechny depandance patří k léčebnému domu Choč, kde je kavárna, kinosál, knihovna, sál a květinářství se suvenýry.
Nachází se zde i restaurace poskytující stravování pro klienty depandancí.

Ubytování

Typy pokojů :
* dvoulůžkové pokoje: sprcha, WC, TV, radiobudíkem, chladničkou, telefonem a připojením na internet.

Stravování

Je poskytováno v léčebném domě Choč. Dle druhu pobytu.
Snídaně formou bufetu.
Možnost dokoupit k rekreačnímu pobytu obědy nebo večeře také formou bufetu.

Sport a zábava

Bazén, wellness, léčebné procedury, masáže, sauny, kadeřník, manikúra/pedikúra, kosmetika. Fitness, biliard.
Součástí AQUA – VITAL Park je venkovní rekreační bazén s teplotou vody 28 °C – 33 °C, s různými atrakcemi (vzduchová lehátka, vodní číše, chrliče, protiproud, podhladinové osvětlení) a venkovní sedací bazén s termální minerální vodou s teplotou 36 °C – 38 °C.

Nabídka programů

Liečebný pobyt Klasik (pobyt na minimálně 5 nocí) :
ubytování na osobu a noc
plná peze formou bufetových stolů
3 léčebné procedúry podle předpisu lékaře na základě aktuálního stavu pacienta ( kromě neděle a svátků ) + 1 vstup do bazénů na noc dle výběru (2 hodiny venkovního bazénu nebo 1 hodina vnitřního bazénu)
vstupní lékařská prohlídka
Nástup : od 12:00
Odchod : do 10:00
Pobyt začíná večeří a končí snídaní.
Liečebný pobyt Senior (60+) (pobyt s nástupem čtvrtek, pátek, sobota minimálně na 5 nocí) :
ubytování
plnou penzi formou bufetu nebo servírovaných jídel
vstupní lékařská prohlídka
2 léčebné procedúry na noc + + 1 vstup do bazénů na noc dle výběru (2 hodiny venkovního bazénu nebo 1 hodina vnitřního bazénu )
Nástup : od 11:00
Odchod : do 10:00
Pobyt začíná obědem a končí snídaní.
Aqua - Vital :
ubytování na osobu a noc
plná penze formou bufetových stolů
1 léčebná procedúra na noc
2* AQUA VITAL balíček na 2 hodiny/ noc pobytu (venkovní bazény, vnitřní bazény, vitální svět)
Nástup : od 11:00
Odchod : do 10:00
Pobyt začíná oběděm a končí snídaní.

Informace

Daň z ubytování je cca 1€/noc, platí se den nástupu na recepci.
Domácí zvířata nejsou povolena.

Vybavení hotelu

 • Novinka

Depandance Liptov
Depandance Liptov
★★
 • TV
 • Lednička
 • Kavárna
 • Internet zdarma
 
 • 15 960 Kč

Detail


Zobrazeno 71-80 z 2295 nalezených

Dovolenou Slovensko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Černá Hora 2022, dovolenou Česká republika 2022, dovolenou Dominikánská republika 2022/2023 nebo například dovolenou Egypt 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Francie.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava. Na dovolenou na Slovensko 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování na Slovensko letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovensko nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal