Ubytování|Last Minute|Dovolená

Slovensko 2021 - Pobyty Slovensko 2021

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů na Slovensko a dovolená Slovensko 2021 levně. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2021. Zájezdy na Slovensko s ubytováním. Pobyty Slovensko 2021.

Slovensko podle termínu

Sorea Titris
★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Golf
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Klidná lokalita
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Tenis
 • Vnitřní bazén
 • Wifi zdarma
 
 • 14 320 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (160 hodnocení)
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Vysoké Tatry, v místě Tatranská Lomnica v 3hvězdičkovém ubytování Sorea Titris, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až čtvrtek 12. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, aktuálně v ceně 14320,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Sorea Titris je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Sorea Hutník Ii.
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 9 860 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (186 hodnocení)
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v resortu Vysoké Tatry v 2hvězdičkovém ubytování Sorea Hutník Ii. od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. srpna do úterý 10. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 9860,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Sorea Hutník I.
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 13 110 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (241 hodnocení)
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Sorea Hutník I., v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až středa 11. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy sportovní, aktuálně v ceně 13110,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Sorea Hutník I. je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Ski & Wellness Residence Družba
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Animační programy
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Klidná lokalita
 • Minibar
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Vnitřní bazén
 • Wifi zdarma
 
 • 6 740 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (525 hodnocení)
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v resortu Nízké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ski & Wellness Residence Družba od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. srpna do neděle 8. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 6740,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Patria
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 31 000 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (98 hodnocení)
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Patria, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až sobota 14. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, aktuálně v ceně 31000,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Patria je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Patria
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 40 700 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (98 hodnocení)
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v resortu Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Patria od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. srpna do neděle 15. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, v aktuální online ceně 40700,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Patria
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 37 000 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (98 hodnocení)
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Patria, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až sobota 14. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, aktuálně v ceně 37000,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Patria je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Patria
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 24 800 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (98 hodnocení)
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v resortu Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Patria od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. srpna do čtvrtek 12. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, v aktuální online ceně 24800,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Patria
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 29 600 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (98 hodnocení)
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Patria, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až čtvrtek 12. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, aktuálně v ceně 29600,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Patria je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Patria
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 27 900 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (98 hodnocení)
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v resortu Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Patria od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. srpna do pátek 13. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, v aktuální online ceně 27900,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 61-70 z 6386 nalezených

Dovolenou Slovensko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Chorvatsko 2021, dovolenou Itálie 2021, dovolenou Jordánsko 2021/2022 nebo například dovolenou Kanárské ostrovy 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kapverdské ostrovy.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle kvality: např Slovensko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovensko nebo sekci dovolená s dětmi.