Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů na Slovensko a dovolená Slovensko 2020 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2020. Zájezdy na Slovensko s ubytováním. Last Minute Slovensko.

1Slovensko.cz    >    

Slovensko 2020 - Last Minute Slovensko

Vyhledávání zájezdů

Slovensko podle termínu

Jánošíkův Dvůr: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Jánošíkův Dvůr: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 6490,- Kč.
 
Jánošíkův Dvůr: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Jánošíkův Dvůr: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 4550,- Kč.
 
Jánošíkův Dvůr: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Jánošíkův Dvůr: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 3480,- Kč.
 
Hotel Titris
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Titris, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10878,- Kč.
 
Hotel Thermalpark
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Thermalpark, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až středa 28. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3795,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Vnitřní bazén
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Tenis
  • Volejbal
  • Tobogány
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Dětský bazén
 
Hotel Spojár
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Západní Tatry v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Spojár, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5841,- Kč.
 
Hotel Spojár
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Západní Tatry v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Spojár, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4675,- Kč.
 
Hotel Spojár
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Západní Tatry v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Spojár, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8173,- Kč.
 
Hotel Sorea Urán: Wellness Pobyt 5 Nocí
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Urán: Wellness Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8800,- Kč.
 
Hotel Sorea Snp: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Nízké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Snp: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5760,- Kč.
 

Zobrazeno 21-30 z 6017 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal