Ubytování|Last Minute|Dovolená

Slovensko 2021 - Super Last Minute Slovensko

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů na Slovensko a dovolená Slovensko 2021 levně. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2021. Zájezdy na Slovensko s ubytováním. Super Last Minute Slovensko.

Slovensko podle termínu

Penzion Fontána
★★★
👍👍👍👍👍
 • 9 758 Kč
 • 9 270 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (24 hodnocení)
  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Fontána, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 17. říjen až úterý 26. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 9270,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Penzion Fontána je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Zelený Dom
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 250 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (16 hodnocení)
  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Oravské Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Zelený Dom od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 17. října do pátek 22. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3250,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Zelený Dom
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 1 400 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (16 hodnocení)
  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Oravské Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Zelený Dom, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 17. říjen až úterý 19. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 1400,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Zelený Dom je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Zelený Dom
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 1 950 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (16 hodnocení)
  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Oravské Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Zelený Dom od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 17. října do středa 20. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 1950,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Wellness Hotel Chopok
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 33 140 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (28 hodnocení)
  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Liptov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Chopok, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 17. říjen až neděle 31. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, aktuálně v ceně 33140,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Wellness Hotel Chopok je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Vilka Podhájčanka
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 1 380 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (15 hodnocení)
  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Jižní Slovensko v ?hvězdičkovém ubytování Vilka Podhájčanka od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 17. října do středa 20. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 1380,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Spojár
  ★★
   
  • 6 556 Kč

  Detail

  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Západní Tatry v 2hvězdičkovém ubytování Spojár, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 17. říjen až sobota 23. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6556,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
  Sorea Urán
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 17 100 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (112 hodnocení)
  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Sorea Urán od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 17. října do středa 27. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 17100,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Ski & Wellness Residence Družba
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • Animační programy
  • Bar
  • Dětské hřiště
  • Dětský bazén
  • Dětský koutek
  • Fitness
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Klidná lokalita
  • Minibar
  • Půjčovna kol
  • TV
  • Vnitřní bazén
  • Wifi zdarma
   
  • 4 710 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (537 hodnocení)
  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Nízké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ski & Wellness Residence Družba, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 17. říjen až středa 20. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 4710,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Ski & Wellness Residence Družba je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Rubín
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 14 770 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (14 hodnocení)
  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Rubín od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 17. října do neděle 24. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální online ceně 14770,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 11-20 z 4117 nalezených

  Dovolenou Slovensko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Albánie 2021, dovolenou Bali 2021, dovolenou Bulharsko 2021/2022 nebo například dovolenou Černá Hora 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Česká republika.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle kvality: např Slovensko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovensko nebo sekci dovolená s dětmi.